Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tesztert kérdezted?

Odaadom ha kell.
A csavarozó 14,4V-os két akksis lítium akksival,(praktikeres)A fűkasza még nincs itt. Az csak holnap jön a boltba, Ha meglesz belinkelem.
Milyen a csavarozó? És a fűkasza?
Azért nem,de 4 alatt fogy ha normálisan használjuk.
nemsokára termelni fogja a benzint

nem tudnám felgyújtnai nem dohányzom, ha lenne nálam gyufa az már előre megfontolt szándék lenne...
Na neee. Jó kis géped van. Vigyázz rá.

Most sokkal jobb a fogyasztása mint előtte,pedig mentünk vele 2 személlyel 100-zal is.
egészségedre
Ha Kriszti hazaér elmegyek kipróbálom a Vespát.
Ha füstöt látsz a harkányi út irányából, akkor felgyújtottam
Lehet. De ha akarok akkor robogok. Szabin vagyok.
tud élni :) de lehet, hogy a kedvedbe akar járni, hogy tudj robogózni :)
Vicus nagyon megszerette. Ma még az Aldi-ba is elvitette magát,és telepakolta a csomagtartót.
Erre a legjobb a robogó
Ma meglett a csavarhúzógép,holnapra itt a fűkasza is.
Most egy kis rozét szopogatok. Stresszoldás gyanánt.
Csak városban 2 személlyel,ügyintézés,rohangálosba volt. Csütörtökön fizetünk. Hát ha jobbra nézek akkor eséllyes hogy látom őket. Terasszal szemben a Tv torony a panoráma. Csak nem tudnak kipakolni,ezért áll az egész. De csütörtökön már elkezdődik minden. Jövő hétem kőműves munka kezdődik,vizes is jön,szombaton jönnek a konyhabútor studióból felmérni a helyet. Egyenlőre így állunk.
Az jó sok. Hova merészkedtél el íly' távolra? Hogy áll a kecó? Anyosomékra rálátsz?
Tegnap és a mai nap,mentünk 100km a Majával,két személlyel.
Ja igen. Az anyjától örökölte. Kicsit más mint a korabeli lányok. Szeret írni,festeni,rajzolni,viszont plázázni annyira nem.
Kíváncsi vagyok milyen lett?
Nagyon ügyes
Tegnap este piszkáltam, de nem mentem el meg kipróbálni, vissza raktam a tűt középre és a co csavart 2 re tekertem. Majdnem 3 ra volt ki tekerve, elvileg 2 +- fél a manuál szerint
Nem, mert nincs


Fals levegőt szív? Kipróbáltad féktisztítóval?
Oem parts on 9e a gyárinak mondott, 3 e az utángyártott. És csak 1 kell! Viva la single cilinder
Azért jobb tudni az ilyen dolgokról,mint motorfelújítást csinálni.