Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem biztos hogy kell. Van rá gyógyír,de ha nem drága akkor inkább csere.
Bogi legújabb műve Ceruza tűfilc, ezekkel kèszült.
Azt hiszem nekem is kell szívócsonk
Majd tesztelem fektisztitoval
Ezért nem szeretek matatni, mindig találok valamit
Sziasztok,
Pénteken megvettem életem első új motorját(MT-09 ;) ),és emiatt el kellett adnom a 2008-as Fazeremet. Mivel a vevő gyári alkatrészekkel akarta a otort ezért egy csomó dolog megmaradt amit már én raktam fel. Ha esetleg valakit érdekel hívjon bátran(tudok képeket is küldeni)Ami megmaradt ( 4 DB LED index(2db-hoz toldó is van), hátsó LED lámpa beépített indexel, fényváltó relé az LED-hez,Magazi tükör 2 db , MRA sötétített plexi, 1-1 db fekete állítható fék és kuplungkar,Yoshimura slip tri-oval dob+db killer(4e km van benne tavalyi szezonban volt a motoromon, rendszám tábla tartó(ülés alatti)
Nagy Kalman 06301903797
Te azt hol vetted Sanyi, mennyi volt?
Nekem jobb van.
Nem semmi..

http://onroad.hu/2018/06/30/ezt-csinald-meg-egyedul-orult-modon-fold-korul/
A gyári szinkron műszere konkrétan egy órás + van hozzá digit fordulatszámmérő. Valami ilyen, persze 4 csatlakozással.
Istenem :) Te vagy az egyik legbájosabb öreg barátom :D
Ugye-ugye! Jó pap is holtig tanul. És így nyugodtan megkínálhattál belőle bárkit, nem fogod kórházba juttatni
Hát igen. Ők ott nagyon gyorsan mennek,én meg sem szoktam állni,mert nem biztos hogy szóba állnak velem.
helyi menő csávó különben az, Árpádtető, úgy rémlik - ahol volt jópár éve az a halálos motoros baleset, hogy frontálisan találkoztak az ívben
kb. 3 éve jártam arra.
Árpádtető felé a Mecsek pihenő?
HMCS
Orfűn találkoztam vele,váltottunk pár szót egymással. Meglepődtem rajta,hogy most nem volt lekezelő,mint szokott. Egyébként nem tudom lenyomni,mert megy mint a bolond! Én beszari vagyok hozzá képest,Ő a motort sokkal jobban nyomja. A gépem még bírná,csak én nem merem.
Purci komáddal találkoztam a 7en, ő vénségére egy ZX6 Kawát vett, szép jószág. Ők oda Pécs fölé a kanyargósra járnak (nem tudom a nevét, de oda jár az összes HMCS) ott lenyomhatod az ezressel!
Igen!

De nagyon jó motor!
A vasárnapi / templompajàrós
Nekem van egy jó kis teszterem.