Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél egy háti permetezőt! Állítom, annál hangosabb gép nem sok van, talán a láncfűrész, de fát vágni ritkán kell, de permetezni lehet hetente, miként a hüjje szomszédom ezt bebizonyította
...de most inkább menj, faragd be a fát, ezen a legtöbb családfőnek túl kell esni ilyenkor én már elvégeztem a napokban, mert töves, de azt meg el kellett ültetni vödörbe.
Csövek meg szerelni kell, le kell venni a gépről a tokmányt
Nem, ez az amelyiknek kb.23 évnyi közvetlenül a házunk fala melletti faaprítás és kútgyűrű gyártás élményét egyenlítem ki így visszamenőleg. (pár éve már leállt vele de én nem szeretek tartozni)
Az a szomszéd aki nyáron fűkaszálni szokott?
Én is boldog karácsonyt kívánok mindenkinek, beleértve a szomszédaimat is, akik nemsokára biztos boldogok lesznek mert mindjárt kezdem a falat vésni a garázsban.
Boldog karácsonyt!
Boldog Karácsonyt!
Be kellett jönnöm dolgozni, pedig szabad lettem volna..
kiszámoltam ezt azt cserélni 600e
Persze hogy megérte. Főleg ha ilyet akartál.
Köszi ábrus gyors valaszt amugy 107 ezr van benne nincs visszazekerve mart atfordult oraja!!! Es hat nem titok 300 ezer volt szerintem megerte!! Igaz 500 km mentem erte!
És persze kellemes ünnepeket neked is.
A pözsóhoz is annyi volt.
Nagyon szép gyári!
Azok közé tartozik amit ilyen állapotban én is simán megvennék.
Éppen zöröghetne a generátor hajtó lánc is benne (bár primer láncnak mondják de az ennél is fogaskerekes) de könnyen megeshet hogy a vezérműlánc zörög. A "primerlánc" normális használat (és kenés) mellett 80-100e km-t is kibír. Egyébként ártani nem árt semminek, feszítője nincs is, ráér akkor kicserélni ha már nagyon vállalhatatlan hangja van alapjáraton. (viszont ahhoz szét kell szedni teljesen a blokkot)
Olajból jó a 10w40 ásványi vagy fél szintetikus, 10w30 és 20w40 van gyárilag javasolva. (20w50 csak akkor "kell" bele, ha nagyon hajtod a nyári melegben és nem használod ősszel +10 °C alatt)
Ja, én is 40valahányat fizettem a párért, garnitúra fékbetéttel 1ütt, pedig az enyém újabb - és az mindig drágább.
Ilyen a gép
Sziasztok sracok elöszőr is kellemes ünnepeket mindenkinenek!! Ma sikerült vennem egy jo allapotu yzf750 mondhatjuk karcmentes allapot , viszont lenne 1 problema alapjaraton volt tulaj szerint primer lanc szol benne ha kis gazt huzok azzonal elhalgat lanc , tud e gondot okozni motorban ha igy hasznalom vagy csere !!! 10 w 40 olaj van benne en ugy tudom 20 w asvanyi valo ezekbe !!!
Nem is lesz
Tiédről még nincs ilyen kép ?
Lackó ilyen olcsó ehhez a féktárcsa? https://www.fekmester.hu/fekta...
Jó kép