Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Hát eddig nem az az irígylésre méltó hely ez a Tokió. Egész nap gyalogoltunklejártuk a lábunkat. Iszonyú zsúfolt, a házak szó szerint úgy vannak építve, h szinte egymáshoz érnek. Minden négyzetcentit kihasználnak. A közúti forgalom elég gyér, mindenki metróval, bicajjal, gyalog jár. A szűkebb utcákon és abból k..va sok van, a gyomrod felfordul a kaja szagtól, füsttől. Rengeteg kis étkezde van és az dugig, főleg helyiekkel. Turista elenyésző, arabot 2-t láttam, négert max 10-et. Azt hittem mindenhol sushi étterem lesz, 2-t találtunk! Az összes többi ami mellett elmentünk (kb200) az inkább kínaira emlékeztető tésztás szószos szar. A konyháik úgy néznek ki, h a magyar hatóságok rögtön bezárnák az egészet. Nem szemetelnek ezért nincs kosz, de az a kis zöld terület is elhanyagolt, nagyon gazos. Az épületek csak messzebbről néznek ki jobban, egyébbként egy fokkal sincsenek jobb állapotban mint nálunk, a főbb többsávos sugárutak mentén is vannak roskadozó putri kinézetű pusztulatok, amiben laknak. Az autók főleg japánok kicsi és nagy is, európai viszonylag kevés van és motor is alig jár. Szóval eddig látvány, élmény szinte 0 ha fizetnem kellene érte, biztosan nem jönnék ide. Nem tudom ki ivott már szakét, de nagyon rossz, mintha vízzel hígítottak volna valami vegyes pálinkát.
kereskedőnek adtam el, és nem adtam le az okmányirodában semmit, ja és véletlenűl még a bisztosiást is fizetem a motor után.
Egy motort kétszer irassak a nevemre???
És ne menj be olyan szórakozóhelyre/kocsmába ahol arabot vagy négert látsz. Ezt még nem árt tudni.
Fényképezzél kicsi kockaautót. (persze szépet)
Amikor eladtad a gépet, ezt bejelenteted az okmányirodában és a biztosítónak is. Onnantól nem a te problémád a dolog, hanem azé aki megvette.
Persze ugye az a kérdés hogy ez így történt-e.
Szia,ábrus!
Saját magamat szivatom, mert akinek eladtam az FZ 750-est az nem kötött biztositást és kivonták a forgalomból a motort.
Most vissza vettem és nekem viszont nem szünt meg a biztositás, és a forgalmiban szerepel a nevem.
Most ilyenkor mi van???
Meghirdettem a csajmotort mert találtam egy tök jó varadero-t nem is messze... Kíváncsi vagyok hogy alakul a dolog. Amit nem tudok, hogy megvegyem-e előbb a varadero-t és esetleg árulgassam tovább a bmw-t, nehogy lecsússzak a varáról... (Öhlins cuccok vannak benne, amit utólag biztos, hogy én már nem vennék meg.)
Jöhetnek képek is!
Na megvan "Japánban a vonatok átlagos késése évente 7 másodperc. Ez annak köszönhető, hogy nagyra becsülik az emberek idejét, így másodpercre pontosak."
20 másodperccel korábban indult a japán vonat, közleményben kért elnézést az üzemeltető. Itt mikor lenne ilyen? :D
Igazi káoszt okozott Japánban egy vasút: 24 másodperccel korábban érkezett a vártnál. : Japán – Óriási kellemetlenséget okozott az utasoknak egy japán vasúttársaság, ami az országban tényleg megbocsáthatatlan bűnnek számít.

A vasúttársaság egyik szerelvénye május 11-én tévesen 7:11-kor indult el 7:12 helyett, ami azt jelenti, hogy 24 másodperccel korábban érkezett az állomásra, mint ahogy számítottak rá. A mozdonyvezető akkor vette észre a hibáját, amikor a peronhoz érve azt látta, hogy nem áll ott senki, így ahelyett, hogy kinyitotta volna az ajtókat, korábban indult el
A közhiedelemmel ellentétben a szaké nem erős, ihatod nyugodtan. A gésák nem dugnak. Az öregek kiabálnak, de nem mérgesek. Ezeket elég tudnod.
ÚÚ de fasza lehet. Igen ott a vonatok az országos teljes vonalon éves szinten kevesebb mint 10mp-t késnek. Ha jól emlékszem
Sziasztok. Most értünk Tokióba, már volt is egy kis abszurd sztorink. Várt itt minket egy faszi, aki eligazított minket a vonathoz, ami visz a szállodába. 8 órával vagyunk itt előrébb az otthoninál, kb 9.15-re értünk ki az előtérbe, megvette a jegyeket és mondta, h a vonat 9.59-kor indul. Akkor kb fél 10 volt. Mi fogtuk a cuccunkat és el akartunk indulni, mire ő rászólt, h nem kell még menni, mert a vonat 9.59-kor érkezik.... Mi magyarok nem igazán vagyunk még hozzászokva ehhez a pontossághoz.
Szerintem te szívatsz minket.
Az ilyesmi benzinbe kevert teljesítménynövelő cuccban sosem bíztam, nem gondolnám hogy hiperhajtóművet csinálna a blokkból. (ráadásul még qrva drága is)
Sziasztok!
Mai naptól megint YAMAHA FZ-750 tulajdonos vagyok.
Vissza vettem amit eladtam, illetve elcseréltem az XS-400-ast.
Részemről is foglalhatunk.
micsoda adalék :)
https://totalcar.hu/magazin/te...

pedig gondoltam rá, hogy teszek a kis ötvenes 4T-be
Rendben foglaljunk.
De azèrt jó lenne pontosítani a lètszámot lassan.
Szombaton hajnalban megyek Szováta mellè Kápolnásfaluba nyilászárót beszerelni.Szováfán alszunk ahol már többször megszálltunk.Lebeszèlem a túrára a kèt èjszakát.nem mondok pontos lètszámot,csak,hogy kb.6 szemèly +- 1vagy 2
Összerakom aztán viszem polorozásra..Aztán megmondom milyen.Most szemcsès mintha egy poros udvaron fújták volna viharban
Tegnap elvittem a kocsimat szélvédőshöz hogy meg kéne csinálni a kavics felverődést. Meglátta, azt mondta ez nem kő felverődés volt hanem szikla becsapódás vagy valamiféle meteorit. Megküzdött vele jó másfél órán keresztül de egész jól megcsinálta látszik még valamennyire nem tudta eltüntetni teljesen.