Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Èppen ideje,hogy összeröffenjünk!
Június 14-ikèn láthatod a kiscsajt.
Reggel 0 fok volt dèlben 13 .nagyon jó idő van!.
Mivel sok hó esett nehezen olvad el.
ne vegyé öreg vagy már hozzá ez a fiatalok játékszere neked a merci való
Köszönöm, ez megnyugtató. Ezek szerint akkor mégiscsak vehetek bmw-t.
Jó ezt csak úgy írta hogy minden hétre jut valami igazából ez az első dec 12 óta a többi használatból eredő amúgy is cseréltem volna dolog volt.
Jó a BMW, amig nem romlik el rajta valami.
Egy kicsit több foint kell hozzá vagy Euró, és semmi baj nincs vele.
Itten meg már lépések vannak
De ez menő volt 15 éve
montamhogynevegyé bmvt
Mekkorát nőtt a lányod.....látszik hogy régen találkoztunk.
De jó kis vasút Ott még elég hideg van úgy látom
Megy a gőzös megy a gőzös .........
Vonatozunk.
Ókori a fütès de legalább van
Konkrétan megtörtént eset és nem csak hallottam valakitől. (bár tény, hogy én nem szoktam napi szinten1000km-es túrákat lenyomni csak úgy, ha épp kedvem tartja)
Nem sajna megyek miklósra aztán vissza meló vasárnap meg bicskére, Kint van öcsém a fél haveri kör a drifterek és nemtok pedig van kint sok szépség. e46 fekete a haveromé
Régen, valamikor ilyen elektroncsöves erősitőket barkácspltam,abban az időben a TV-is csöves volt,meg én is.
Jó kis erösítő lehet ez, kéne:
https://m.origo.hu/techbazis/2...
Pupu nem megyünk ki holnap délután az amts-re?
az alsó 3500 a felső 356 ft
Az enyémen is pont ilyen, még szerencsére nem tört le. Nekem 2 helyen is van a hűtőkörben (persze nincs nálam tartalék )
Áááá, ma jót csavarogtam... délelőtt elmentem Hajdúszoboszlóra, most kora este meg Szegedre össz. 490 km... ahelyett, hogy motoroztam volna egyet inkább, most épp van 2 motorom is
Minden hétre jut valami. Néztem nagy gőzfelhő osannál 7km tőlünk. Akkor megláttam a légtelenítő közepén dől ki a víz. volt a kocsiba 2 gondoltam 3mp kicserélem. bele volt törve lejött a feje. hát szopacs. rongy ráteker onnan haza megérkeztem 1,5lel kevesebb vízzel. Kis fúró 30as torx és kint is volt.
Bp 7ker
Ezek szerint még nálatok tél van.
Gondolom, a Transalpina is be van havazva,meg a Transfogaras is???
Az első kèpen a lányom sètál ès látszik,hogy a hó kb 1 mèter.A hidkorlát alatta van