Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, lemaradt hogy megkérdeztem: tisztán elektromosan 40-50 km-t lehet vele elmenni ha nem fűt/klímázik és persze nincs semmilyen cigányos gázpedál kezelés.
Így pl. nekem is jó lenne.
A szomszédék két hete vettek a Lexus tank helyett egy pont ilyet ugyanitt.
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mitsubishi/outlander/mitsubishi_outlander_2_0_phev_instyle_navi_4wd_cvt_szervizkonyv-14157402
Elegük lett hogy mindig kellett rá alkalmanként párszázezer Ft, az alkalom meg átlag 3-4 havonta volt. (emlékszem egyszer klímát is javítottak rajta, az volt 590eFt)
Meg a 14-15 literes városi fogyasztást kevésbé enyhítette a takarékos országúti 90-100-nál lenyelt 11,5 liter benzin.
írtam itt a cseten
Mennyibe kerül a 2.0-es 190 lovas?
Mind2 4-es... idegenkedem a 3 hengerestől, pedig tudom, hogy azon semmi nem múlik... sőt, jobb is lehet egy 4 hengeresnél.
Férfi a lófaxt... csak bankkártya. Nekem is van, méretre ugyanakkora, de a rajta lévő keret nem enged 200 lónál többet
És az 1,6/2,0 az small/big block? (3 vagy 4 hengeres?)
Hogy ne lehetne tesztelni V nyolcat gyárt a BMW, Merci meg még pár autógyár csak az nem 180 lóerős de nem is 190 kicsit több oda már férfi kell.
Dehogy - eszembe nem jutna más ember agybaján gúnyolódni
Igazából én is szívesen öblögetnék egy sokezer ccm-es V8-nak, mint az olajkályhának - de ebben ki is merülne az előnye. A többi dologban csak szopatna Annyit meg nem ér.

Holnap sztem megint próbálni fogok egy 1.6-os 180 lovast, ha minden jól megy, akkor egy 2.0-es 190 lovast is Vényócat már nem lehet tesztelni sehol.
Nekem nem újdonság - ezt a henger-lekapcsolást a Wartburgom már jó 25 éve is tudta bár akkor nem kevesebbet fogyasztott, hanem többet szóval volt valami baj a működési elvével
László, ön gúnyolódik velem.
Nem néztem de attól függetlenül jó ötlet. Bár megjegyzem a hetvenes nyolcvanas években a Cadillac-nek volt egy típusa Seville asszem ami 4-6-8 hengeres volt. Le lehetett kapcsolni az injektorokat igaz a V8 tovább forgott csak kevesebb henger dolgozott. Abba jó lenne...
Á, ez nem lehet jó Se nem V8, se nem szívó, se nem 7200 ccm, se nem usák, se nem a múlt században készült Apropó, azt nézted, hogy majd' 6 éves cikk?
A hosszabbak 6 méteresek, a rövidebbek meg 4.
Aki ráért.
El szokták vágni ingyen.
Kell vennem 30x30-as zártszelvényt 2x230cm leszabva. 6fm-es darabot egyben nem tudok elhozni,állítólag leszabják ingyé méretre. Az meg befér a Peugeotba.
Bringáztam egy jót kora reggel.
Inkább ezt: Ki ez a béna f@sz ezzel a motorral?
...a járókelők meg csak egy kondenzcsíkot láttak, mi? Kérdezték is egymástól: "Itt a piros? Hol a piros?"
Szép idő volt hétvégén biztos mindenki motorozott.
Megjárattam a Pirost.
Le sem tagadhatnád a lányod,annyira hasonlít rád.