Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a gép itt van nálunk. (Pécs)

https://www.kepesmotor.hu/kawa...
Ez a jelen állás. Még nem száradt meg amit ma követtünk el.
Ilyen. Nem olcsóbb,nem jó hozzá a hcell rendszer dolgai sem a ragaszó,sem az alapozó,sem a színező.

Van hozzá fűrész amivel szépen lehet szabni,és nem tépkedi az anyagot.
Kb. a duplája, vagy kicsit még több.
Ilyennel még nem találkoztam. Olcsóbb mint a hungarocell társai?
Dehogynem! De jó nagy munka.
Vakolható kőzetgyapot komplett rendszerrel.
Év eleji indításáról tettem vidit az elég kehes volt.
Képeket is tehetnél a hőszigetelésről engem érdekel.
Mindig az úrizálás!
Már a lószar tapasztás,meg a marhaszaros mázolás nem is jó???
Milyen hőszigeteléssel dolgoztok?
Biztosan elfáradt a csavar,ami nem megyen nem szabad erőltetni.
Látod most tanulhatsz belőle.
Nekem ehhez nem lenne türelmem
A hűtővíz előremenőnél az 1-2 henger közötti csatlakozásnál..megüt a guta, M5-ös, de hogy férek oda fúrógéppel még nem tudom, ha le kell venni a visszatérő ágat is hozzá, akkor leszoptam magam, mert annak a tömítését jól visszarakni szerintem nem lesz egyszerű.
Befejeztük mi is mára. 3/4 részben felkerült az első glett réteg és az élvédők a házikóra. Hétfőn megkapja a második réteget a hálóval együtt. Harmadik glett réteg már a tükör sima felületet eredményezi,ezt remélem már a jövő héten megkapja azután már csak az alapozó felvitele és a színezés van vissza.
Tudom hogy nem érdekel senkit,de azért is megosztom veletek.

Ketten csináljuk a Gábor öcsémmel.
Miért eddig nem indult könnyen? Tök jó lett.
Melyik csavart törted bele?
Ó, ha az enyém már indulna...pont tegnap törtem bele egy csavart a nyomatékkulccsal , hármat meghúzott rendesen, egyet eltört vááá
Így kell ennek
A karbit kicsit megigazítottam a "mester" után mindjárt jobb lett pöccre indul hidegen két hét állás után. Már csak a szinkront kell megnézni...

https://photos.app.goo.gl/Dhxm...
Ez minden napos dolog nekem, igaz én robogóval szoktam napi szinten szembesülni az ilyen autósokkal a zebra elött.
Csoda, hogy még nem ütöttek el, de már olyan volt hogy kikerült az autóval, ahogy én álltam a zebra elött a robogóval.
Ma majdnem kiütötték alólam a motort. Nem hitte el a mögöttem lévő autós, hogy rendes motoros vagyok és átengedem a gyalogost a zebrán....Volt satufék nekem meg kerekedett a szemem ahogy néztem bele a tükörbe.