Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha egy nap alatt 25 gèpet hoztak volna be akkor gondolom a 25 iknek te is mondtál volna 10 napot a javításra?
Én ezt így ismertem:
Szívműtét után:
- Most kész vagyunk, pihengessen 1 hónapot, és pontosan egy év múlva jöjjön vissza kontrollra.
- Hát az nem fog menni, doktor úr!
- Miért?
- Akkor jön a festő!
És ha beindítod és mész vele?
Faxom, tudtam, hogy valamit rosszul csinálok Ha behoztak egy számítógépet javításra, azonnal hozzáfogtam, és aznap-másnapra kész is lett. Az óradíjam is szerény volt egy festő vagy kőműveshez képest... de ezek még a válság előtti idők voltak.
Ahogy ma minden iparos dolgozik, (vagyis lassan és szarul) úgy én nem tudnék - nem férne rá a képemre.
Felraktam az új gumikat. Egész csendes lett.
Mi is kb 3 hétre kaptuk.
Nekem 2 hónap múlva jön a konyhabútoros.
Nyílászárót 3 hètre visszük!
- Kőműves úr! Mikor tudnak jönni betonozni?
- 2024 július 12.-én.
- Délelőtt vagy délután?
- Miért fontos ez?
- Mert délelőttre ígérte a villanyszerelő...
Elvileg holnap végzek a garázspadlózat előkészítésével és átadhatom a kőműveseknek valamikori betonozásra.
Szóval időszerűvé vált a "milyen olajat vegyek" probléma. (lassan el kéne már pakolni a sok lomot a kawasaki körül és ki kéne tolni a napfényre, tavaly nyáron látott olyat utoljára)
Persze a műszakija is lejárt a múlt hónapban, szóval oda is el kéne vinni valamikor.
A második mondatod bölcsességét magadra nézve is alkalmazhatnád.
Azt nem lehet, nem az a rendszer van hogy csak úgy példálódzunk, mert annak komoly következményei lehetnek.
Jobban jársz ha inkább pedálozol, például egy szobabiciklivel és csak magadat fárasztod.
Basszus most meg kiderül hogy mégsem a kormánynak a j.k anyját kellett volna szidnom hogy megadóztatta a cafeteriát, hanem felsőbb utasításra tette?
Mondj egy példát
De azt is megmondhatod, hogy mit szedsz, vagy iszol. Abból én is akarok szerezni
Ez úgy müködik, hogy én egyedül kitalálok valamit, és a kormány meg szavazással érvényesiti.
Régen a királyi udvarban udvari bolondnak hivták az ilyen személyt.
A mindmeghalunk.com tele van hasonlókkal.
Ne basssz! Ezt egyedül találtad ki, vagy volt segítséged?
Kár, hogy nem most érettségizek, mert nekik volt szövegértési feladat is magyarból és ők biztos értenék, de az utolsó mondatodat én nem tudom értelmezni.
Mai elmélkedésem.
Nem az a lényeg hogy mennyi a nyugdijad, inkább az hogy milyen az egészséged állapota nyugdijasként.
Én is próbálom élni a nyugdijasok nyugodt életét.
Azért van ebben az országban munka erő hiány, mert mindenki dolgozik, még a nyugdijasok is munka mániások.
Háát, majdnem. Még mindig betont vések. (bár ha minden jól megy akkor holnapra elfogy teljesen)
Igazából nekem is... de valamelyik nap elszállt a file-rendszer, és visszamenteni sem tudtam egy csomó dolgot... ettől a 3 napnyi esőtől a kapum motorja is beázott, az is javításra vár... meg ezen kívül van még 1-2 probléma ráadásul xar idő is van, a munka is sok a lakással...
Ma délelőtt megjött a gumi
Nyári gumit felraktad? Vagy inkább vettél eső gumit?
Ugyanazt a merevlemezt használom már 10 éve. Nem nagyon változnak rajta a dolgok.