Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamelyik nap, mikor otthon vltál, nyomogattam rád a skájpot, de nem reagáltál.
Mi ez? nekem nem engedi megnyitni az Adblock.
Pár kimaradt, azokat is beletettem a középsőbe.
A kép nem nagyon adja vissza mert kis helyiség (azaz sz&r fényképezni) de élőben tényleg jól néz ki. A nagyja már megvolt jó ideje, csak a díszlécek meg az ilyesmik húzódtak el eddig. Meg persze a kiegészítő bútorokra és a bútorlapra, aztán a lapszabászatra kellett heteket várni. (nehezen venném rá magam hogy újra nekiálljak)
Most folytatom a garázst, bár belül már nem sok teendő van. (némi simító glettelés és festés) Ahhoz elég már csak a helyiség közepére terelni a motorokat és letakarni.
Ne idegeskedj, majd ha te is nyugdíjas leszel mint én, akkor majd mindenre lesz időd.
Jó nagy meló volt ez a konyha felújítás de szép lett. Nekem a zuhany tálcát kéne kicserélni mert kilyukadt több helyen de egyszerűen nem tudom hogy fogjak hozzá olyan távol áll tőlem ez a munka. Ráadásul ha elkezdem minél tovább bénázok vele annál később tudok zuhanyozni szóval valahogy pikk pakk meg kéne csinálni... Konyha bútor is új kéne. Már ketten majdnem megcsinálták csak egyik se jött ahogy ígérte. Az az érzésem az is rám marad...
Ok nézem.
A szeretetben nincs felejtés. Ezért megrendítő, ha elveszíted azt, akit szerettél: a halál olyasmit kér tőled, ami lehetetlen - hogy felejtsd el, akivel egy vagy. Soha senki sem tudta ezt megtenni, vagy ha igen, nem szeretett igazán.
Tettem fel képeket a drájvra.
Van itt olyan fórum társ akinek van még YAMAHA FZ vagy FZR motorkerékpárja???
Mert ez egy YAMAHA fórum, vagy tévedek???
Hát igen ennek már kijár egy fűtött garázs.
Az a baj hogy piros (nem áll jól neki) másrészt napi használósnak kár lenne elhasználni, takargatni-nézegetni meg feleslegesen állna itt.
Érdemes lenne megvenni már veterán alig van benne km kicsit olcsóbb lenne kb fele ennyi....
Ez ábrus fórum társnak nem való, mert neki gyengék az idegei, és mindenkit letolna az útról egy ilyen autóval.
Sötétkékben tetszett nagyon mikor megjelent. Még van német prospektusom is róla abból az időből. Ilyennel szívesen járnék még ma is. (bár "tuggyukki" pár éve egy séta közben azt mondta rájuk hogy "öreg szarok, bezúzni mind!")
Nem értem, így próbáljon az ember kedves és rendes lenni a másik ember társával.
Valaki ismeri az ábrus fórum társat személyesen???
Minek fórumozik valaki, ha gyengék az idegei???
Az a helyzet, hogy nincs több időm a hülyeségeidre, szóval most rákattintok a "kinetic elfelejt" gombra és máris minden rendben.
Most nézem, hogy te egy fotelforradalmár vagy, és egy KAWASAKI GTR 1000-es vasad van.
Azt a leborult szivar végét, hogy te mit keresel ezen a fórumon azt nem értem.
Volnál olyan rendes, hogy részletesen felvilágosítasz engem???
Te csak azt szeretnéd, a következő 50-évben még tuti hogy találkozunk.
Eddig már eltelt 10-év, és fehér ember nem felejt.
Szokott Ön szkálpolni? Vagy viberen beszélni? Valamikor kéne, mert lehet tisztázni kéne pár tó körüli kérdést.
Nem fogunk, mert már elég volt belőled. Elfelejtjük egymást.
Pedig már készültem, hogy a következő FZR találkozón milyen nagyot fogunk vitatkozni.
Lehet hogy már nincs is FZR motorod???