Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ez kamu.
Azért tettem ide.
Úgy látom jutott Svájcba is pont amerre mennénk...
Nemrég írtam, nem csak azok, hanem a többi is aránytalanul magas. Kamionos haverom ezért választotta inkább az MZ-t, mert a Pannónia árak már elmebeteg szinten vannak. (szeretem a régi járműveket, de ezt ami most megy, már én is erős túlzásnak érzem)
Jól elszaladtak az export Pannónia árak...

https://www.kepesmotor.hu/pann...
Haverom egyszer le akart ugrani bungijumpingon. Megkért menjek fel vele és ha nem merne leugrani rúgjam hátba. Felemelt minket a kato berger olyan amin volt még egy toldás. Ez a sziget fesztiválon történt még a legelején. Konkrétan a békásmegyeri tízemeletes házak tetejére lehetett rálátni. Kapaszkodtam majd beszartam. Lenéztem és ami lent volt felfújható nagy matrac az akkora volt mint egy gyufás doboz.
a nyúlon túl?
Dehát ott van!
Ez így becsapós nagyon, az arányok miatt egy gyufásdobozt odatehettél volna a képre.
Háát....újabbnál újabb oldaladat ismerhetjük meg!
Persze tudom én hogy János is ember de kezdem látni hogy te az a vicces fajta figura vagy! Már az, amelyik olyan jól szórakozik saját magán.
A szénsav Répcelakról megy.
A mi legnagyobb tartályunk kb. nem 15 méteres. (jó, de akkor ezt honnan fényképeztem?)
PET palackban nem lehet szállítani mert elrepül ki kell kötni a szék lábához.
Szerencsére hozzánk csak nitrogént küldesz,azt nem tudom hogy a széndioxid honnan jön,az is tőled?A szeletelt szalámis csomagokat nitrogénnel,vagy keverékkel tölti fel a csomagológép,ezek a védőgázos termékek.A legnagyobb tartályunk kb.15-méteres,messzire lászik rajta a Linde felirat.
Már megint kamuzol.
Nálad csak hideg van +gáz, ezért szoktál fűteni.
Azért azonnal kéne jönnöd, mert gáz halmazállapotú és megszökik a palackból igen gyorsan. De arra jó, hogy egy égő gyertya mellé téve (van idő elszaladni míg megolvad a palack) időzített bombaként működik.
Pedig a HHO-val milyen jól harapna a Jahama A rakétát is elhajccsa biztos kivinné a kormot is a kipufogóból Nekem félretehetnél 2 PET palacknyit, a legközelebb járok arra, majd ideadod
Ok.
Természetesen van két baromi nagy tartálynyi és palackos is de nem gondolom hogy érdemes lenne kísérleti jelleggel felrobbantani bármelyik járművünket. (régebben itt gyártottunk is hidrogént)

Adunk ki 95-5%-os N2-H2 keveréket a fogyasztónak, azt pl. lemeztekercsek hűtésére használják. Vannak még más arányban is felhasznált keverékek a kohászathoz, legyen elég annyi hogy a HHO technológia csodálatos találmány, nem volt hülye aki kitalálta. (a kollégáim között van pár vegyészmérnök, mikor a laborvezető először hallott erről, csak annyit mondott nekik, hogy "ááááá b&szki nekem miért nem jutott ez eszembe? Hülyére kerestem volna magam, amennyi kémiából kettes marha hozná az autóját kitisztítani, vagy beépíttetni a HHO generátort fogyasztáscsökkenteni")
Ábrus, nálatok van hidrogén gáz?
sejtettem, hogy tapasztalt vagy :)
Ne vágd le mert egyrészt csattogósabb lesz a hangja, másrészt "lentről" kevésbé fog húzni. (anno próbáltuk, valamivel rosszabb lett...Romettel jártam sokáig)
Köszönöm
Köszönöm neked is
Köszi, de jól áll neki a távolság... Eredeti festés... Patinás kosz... Szar utángyártott cuccok ( pl felraktam a lábtartó gumit és elrepedt., Túl méretezett hátsó tengely, vagyis a rajta lévő csavarok+ a konusz vagy mi)
De használható... fülig ért a szám mert szakítottam kb 30al és nem volt forgalom