Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van szemed és nem látsz.
FZR pupu, az ilyen emberek hajtanak a forgalommal szembe az autópályán mint te.
Tudlak sajnálni,de sajnos nincs pénzem koszorúra.
Remélem elég emberséges volt amit írtam,nálad még az állatok is értelmesebb élőlények.
A háttérben látható bőr kanapé meg eladó 20e ftért pici hibával.
Én vetem 1 ilyen szakáll ápoló készletet mert kicsit megnőtt már. Ja és egy ilyen zakót is mert a húgomnak esküvője lesz.
Ja, el is felejtettem mondani hogy pár napja elkészültem teljesen a konyhával. Majd tolok fel képeket.
Most reggel mikor olvastam hogy mit írt, kb. két percig röhögtem. (már fájt az oldalam) Nejem meg csak nézett hülyén hogy mi bajom van.
Most már minden a helyére került.
Nekem hirtelen még a lábam is elmacskásodott.
Ilyenek ezek! Nézd meg, még macskás képeket is raknak be! Borzalom!
. . . .
Szerintem pedig tartalmasabb az, hogy " ne csak álmodd az életedet, hanem éld meg az álmaidat"
Tudod Ábri vagy egy ilyen opció felhasználó blokkolása. Nem látod amit ez a szerencsétlen agyhalott itt írogat. Én most megtettem tovább nem látom szerencsétlen ember szenvedését.
Ezt pont te írod itt nekem???
Ez egy YAMAHA FZR/FZ fórum, és te itt lakás alakításról meg minden másról írogatsz, ami nem tartozik ide.
Nem gondolod hogy nevetségesen viselkedel?
Én már nagyon régen tudom, hogy neked valami személyiség zavarod van, csak eddig nem akartam veled tudatni.
Remélem most tudtam neked valami vicceset írni.
Nem lehet hogy ezeket inkább valami baromi távoli, spiritiszta fórumon kéne a hasonlóan képzett elborultakkal együtt álmodni és nem nekünk osztani itt az észt?
Szerintem mindenki közelebb kerülne a lelki békéhez.
Nekem soha nem volt humor érzékem, mert komolynak születtem, és nem értem mi az a vicc.
Azt tudom mi az élet értelme, de nem értem mi értelme az emberiségnek itt ezen a föld nevű bolygón.
Apám azt mondta nekem mikor gyermek voltam, fiam ne csinálj semmit, abból nem lehet baj.
Én álmodom a jövőt, mások meg élni akarnak és meghalnak.
Nem értem miért van az, hogy az emberek magukat a pusztulásba kényszerítik???
4-est szoktam én is. Régebben 3-ast de azt nem láttam mostanában.
Inkább kitöröltem amit írtam. Van az a vicc hogy kikkel nem szabad vitatkozni, én meg épp felismertem a helyzetet.
Auchan tele van vele. Megnéztem a manualt dot 4-et ír, ha nincs akkor a 3 is jó. Veszek inkább 4 est.
A tudatlanságod nem ment fel, a törvény rád is vonatkozik.
Ne búsulj, még van vagy 7-milliárd ember aki ilyen tudatlan mint te.
Elégnek elég, bár idejét sem tudom hogy mikor láttam utoljára dot3-ast.
Dot 3-as fékfolyadék elég bele ugye FZR-be?
Nem hinném, külföldi oldalakon is volt szó róla.
Öreg hiba a képletben, hogy én nem vagyok hívő.
Azt azért tudni kell, hogy átlag ember még 100-évig se nagyon él.
Én kb 250-évre tervezek, egy átlagos életet magamnak.
Egy ember 50-évente változik, szóval nem lehet kifejezni, az istent meg úgy se értenéd meg kedves ember társam.
Felvilágosítást nincs jogom adni, mert csak ember vagyok, és rajtam az isten jól szórakozik.
durva :( vagy inkább vicces