Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ennek még messze nincs vége!Szerintem idén aradjatok belföldön!
Nem kedvelem az indokolatlan pánikkeltést, de lehet figyelembe kéne venni a túratervben.
https://index.hu/kulfold/2020/...
Szinte az egész FZR fórum tagság rajta van a képen. Az már sokkal érdekesebb, hogy hogy került ide ez a kép az oldalamról.
A kutyát ne vidd - nehogy megkergesse a cicát!
Ok köszi összerakom a motorom és elmegyek megnézem valamikor.
Én meg az asszony lemaradtunk róla,éppen rágcsáltunk kicsit jobbra.
Persze vannak még alternatív megoldások.
https://www.ebay.com/itm/Yamah...
Oksa, nincsen mit. Viszont kívánom!
Na mindegy, csak hirtelen eszembe jutott.
Köszi hogy válaszoltál.
Jó pihenést neked.
hirtelen meg 2x is le lett írva, fáradt vagyok már mára...
Van rajta igen, és én fényeztem meg építem, szerelem, stb. Nem tudom hirtelen ki az sajnos, hirtelen, de biztos :)
Mert a Kriszta régi barátnőm, és ő mesélte hogy különleges festésű a motorod.
Kriszta a Fóti veterán motoros baráti klub titkára.
Tényleg olyan macska tappancsos a festése???
Írok privátban
Úúú vigyázz! Lásd a legutolsó hsz-emet!
Szia, lehet

Nincs meg hirtelen kiről van szó .... miért kérdezed?
Helló!
Te vagy az a macskás lány???
Fóton ismered a Kerekes krisztát???
Én sem szoktam letiltani senkit, de van az az értelmi szint, amihez már nem süllyedek le. (értem ezalatt, hogy hülyékkel még szoktam társalogni, hátha menthetőek, de leépült szellemi fogyatékosokkal már nincs értelme szóba állni)
Régen sem volt teljesen komplett, de legalább nem kötözködött senkivel (és még szóba is álltunk vele) mostanra viszont lement az óvodások szintjére (vagy teljesen elhülyült) így jobb, ha a kecskéivel vagy a szamaraival játszik otthon, mint a billentyűzettel. (hát hol van ez a szerencsétlen képzettségben a bmw fórum sátáni alakváltó főtrolljához képest?)
Szóval kipöccintettem a gányba, nem kell ez ide.
Gyenge idegzetű motorosokkal nehéz csapatban motorozni.
Tudjátok a közút nem játszótér, és nem versenypálya.
Ez pedig egy fórum.
Természetesen ezeket lehet alkalmazni mindig, ez nem gyors beállításra való, az max a régi, órás megoldás.... Próbáld ki, nézd meg, és utána térjünk vissza rá, szabadidőd ha van, várlak szeretettel megmutatni élőben is.
Én úgy látom ez is tud annyira ugrálni mint egy mutatós. Ez lényegében a vákumból következtet az értékekre lehetséges hibákra. Szerintem célszerűbb használni kompresszió mérőt, veszteség mérőt, co mérőt stb. így pontosabb eredményeket lehet kapni. Persze egyszerűsíteni gyors beállításra biztos jó.
Most értem haza Pécsről, qrvajól haladtam - csak nem jófelé KKFházánál elfelejtettem lejönni a pályáról - hiányzott a rutin, hisz nem jöttem még erre, csak 200x kb. valahogy annyira dumáltunk, sötét is volt, forgalom is, én meg toltam kb. 140-el... nem baj, megnéztük Ópusztaszert, csak kb. 30 km-t kerültem a7 végi 500-on nem dobott sokat.

Hétfőtől rákapcsolok az útvonallal, majd nézegessétek néha a lapot!
én a vázmérős videojánál kédeztem meg, hogy az öreg motorokat hogyan lehet mérni, amiken nem lehet átdugni a tengelyeken a mérő izéket...
azóta én is tiltott vagyok nála...
Itt van. Az elmúlt 3 évben nem írt annyit, mint ezen a héten - de jobb is volt
Én elvből nem szoktam letiltani senkit, de lehet, felülbírálom ezt most
http://youtu.be/k8_Lizny-jQ;t=14s&fbclid=IwAR0x4Y14B5XNhNrdY2dWuXc1giTr1V5eZAjnkeT5DGbDSLIKPNhGmIm-PnM

Ajánlom figyelmedbe az "órás" megoldás helyett... nélam tudsz kedvezményesen kérni, ha szeretnél majd.