Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fábi76, te gondolom személyesen ismered az ábsus fórum társat.
Szerinted ő alapjáraton ilyen értetlen, vagy valami tudatmódosító gyógyszert szedd???
Látom még ahhoz is hülye hogy felfogja hogy akit blokkolnak, az hiába ír ide, nem lesz látható. (én sem látom hogy mit szenved, csak azt hogy valamire válaszoltok neki, tehát még itt eszi a fene)
Igen, de jó pásztor nem hagyja el a nyájat, amikor a birkák bégetnek.
Illik itt lennem, hogy jó útra vezesselek titeket.
Te már egyszer elköszöntél, nem???
Lehet hogy van benne valami igazság amit írtál,
de nem lenne ilyen szép színes a világ, ha mindenki okos volna.
Tudjátok kedves fórum társaim!
Az ábrus olyan ember, aki a rózsát a töviséről ítéli meg, és nem az illata alapján.
Talán nem jól látom Józsi???
Én nem tehetek róla, hogy ábrusnak görcs állt az agyába,
de az is lehet hogy a farkába,mert mindig engem szekál.
A marha egy okos állat, , és nem olyan barom mint te.
Engedd el a marhát.
Javaslom megnyomni a gombot és máris ugyanolyan letisztult lesz a fórum, mint régen.
Ha mégis érdekel hogy hogyan égeti magát ez a barom, akkor kijelentkezve megnézheted.
Jani, ezektől csak mégjobban elhülyülsz
Meg mondta a VELENCEI kalmár,
hogy RÓMÁBAN nyugszik az isten,
és a PÁPA tette sírba.
Úgy ahogy mondod!!!
Szerintem, nekem is menni kellene innen.
Sziasztok!
1) nem terveztem olaszba menni arrafelé
2) júniusban lófasz se lesz már ebből
3) ...vagy addigra egész ejrópa lefertőzodik, és kihalunk
Pillanatnyilag jobban izgat, hogy 3 héten belül mennénk Genfbe, és ha nagy lesz arra a gebasz, a svejciek képesek lesznek bezárkózni... és mire ez kiderül, már a szállást se tudom lemondani
Sajnos muszáj felmennünk 2200m fölé, mert Fábi meg akar győződni arról, hogy jól sikerült az FZR hegyvidékre való karburálása. (az meg itthon nehezen kivitelezhető)
Egyébként itthoni találkozót lehetne megint szervezni (rajtam nem múlna, ahogy eddig sem) de az az érzésem, hogy már csak a társaság töredéke érdeklődne iránta.
Nyitott könyv az életetek, szívetek a toll, de nem értem hogy miért van ezen a fórumon ennyi troll.
Ez a kép nekem is megvan, sok másikkal együtt. Arra viszont nem emlékszek honnan töltöttem le. És vajon az miért tette, akinek semmi kapcsolata nem volt az eseménnyel
Rendben, majd írj, vagy keress telón 30 667 6226
Elsiettem,szóval idén maradjatok itthon,itt is van lehetőség,csinálhatnánk megint egy jó találkozót,úgy se voltunk együtt tíz éve.
Elsiettem,szóval idén maradjatok itthon,itt is van lehetőség,csinálhatnánk megint egy jó találkozót,úgy se voltunk együtt tíz éve.