Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A helyzet a következő, mivel Magyarország nem Euró kompatibilis, és a Forint értéke veszélybe került az Euró magas árfolyama miatt.
Ezért Magyarországon a Korona lesz az új pénznem.
Jelenleg a Magyar Korona értékét, az Európai nemzet biztonsági hivatal tárgyalja.
További információ nincs:
Már ez is több, mint amit egy átlag ember tudhat a mai világban.
Tudod ábrus testvér,
itt az a király akinek hatalma van a korona alatt, és nem bíráskodik én felettem.
Nem értem rá keresgélni, de kb. erre gondoltam.
"Hát ha a határon megjelennénk ilyen felszerelésben, biztosan lenne pár kérdésük."
-Hát a koronavírust jöttünk megfékezni!
20 év, és a többség ilyenben fog járni - ha marad a jelenlegi renccer
Hát ha a határon megjelennénk ilyen felszerelésben, biztosan lenne pár kérdésük
Egyébként maszk annak kell, aki beteg, csak ezt mindenki rosszul tudja... de mitől is tudná az átlag júzer? Tegnap mondták először ezt be a rádióban, pedig már hetek óta tart ez a műsor.
Olaszországban már meghaltak 7-8-an. Csak tegnap, csak itt nálunk, egy 140 fős szoc otthonban meg ketten, két 80 feletti, hagyományos influban - de ez ugye a qtyát se érdekli ezzel nem lehet az egybitest riogatni
Nem is értem a mérnököket, miért a hengerfejbe építik be a szívószelepet.
A dugattyú tetejébe kell a szívószelep, hogy jobb legyen a dugattyú hűtése, és nagyobb lesz ez alapján a henger töltése.
Gondolom ezt te nem érted.
Akinek hatalom van a kezében, az elveszti a tudást.
Akinél a tudás van, annak nincs hatalma.
Kezd már világosodni az elméd ábrus testvér???
Ha túl hivatalosnak tűnne a fenti öltözet, akkor van egy lezserebb stílusú is, már ha kerülnétek a feltűnést és szeretnétek elvegyülni a tömegben. (bár ez a viselet szeptember 11.-óta meggondolandó Nyugat-Európában)
A tudás hatalom kedves ábrus testvér, viszont a hatalom nem párosul a tudással.
Ezért vagy te is olyan amilyen vagy.
Sőt!
Kipróbált, profi védőfelszereléssel is elláthatlak benneteket, úgy biztos az átjutás a határon. Nincs az a vaskalapos, szarukeretes szemüveggel ellátott bürokrata, aki ebbe a védelmi szintbe beleköthetne. (talán még egy atomreaktor reaktorkamájában is szétnézhetnétek pár percig)
Ugyanakkor nálam a profi munkavédelmi szájmaszk kedvező áron beszerezhető. (még a gyapotozáshoz hoztam bentről pár dobozzal, tudtam én hogy kelleni fog)
https://24.hu/tudomany/2020/02...
Hát pont ezért írtam.
Mivel te nehéz felfogású vagy ábrus, lassan írom hogy jobban érthető legyen.
Ne higgyél semmiben, és ne féljél semmitől.
Pont az az olasz rész van most karantén alatt... engem pill. jobban agaszt, hogy 12-én indulnánk Genfbe én nem a vírustól félek (annál sokkal nagyobb vagyok ) hanem hogy valami fax bürokrata kulcsra zárja ott a kapukat - mintha a vírust az bármennyire is érdekelné
10.-ig tudom lemondani a szállást - meg úgy az egész bulit. Kár lenne, már beleéltük magunkat, hogy megyünk
Tudod ábrus abba halsz bele, amiben hiszel és amitől félsz.
https://mandiner.hu/cikk/20200...
Ezeket ismerve meg amilyen szabálytisztelő nép......
Bár köztudott, hogy az influenza sem nyáron terjed, főleg hogy a turizmusból is pont akkor van bevétel.
Ha a határnál a hegyvidéki részt érintjük, azzal nem hinném hogy gond lenne. Persze nem tudni hogy mekkora hiszti marad ebből nyárra.
Még ott nem tartok, de olaszt érintjük - legalábbis eddig úgy gondoltam. Meglátjuk, mekkora műsor lesz addig ebből a kis náthából
Tudod ábrus, a bölcsesség keletről érkezik,
és ha valakinek öregségére elmegy az esze,
akkor nyugat európai motorkerékpárt vásárol.
Mert azt gondolja, hogy azzal majd nyugodtan tud motorozni,
még akkor is ha nem tanult meg motorozni.
Arról majd kéne beszélni, hogy merre jönnénk visszafelé, mert arról még nem nagyon volt szó.