Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval egy gyors Transalpinát bevállalunk idén?Egy hosszú hétvége
Ez adja meg a túra ízét este kis pálinka után mindenki mond mindent mindenkinek mindenkire.
Belőlem bármikor elő tud bújni, de Ti sokkal befogadóbbak vagytok ha isztok, ezért időzítem akkorra a prédikációt!
...és mindannyian túléltük, a pálinka kivételével. Ő elpusztult
Fábiból a pálinka segítségével meg előbújik a Teoretikus Teológus
Spongyát rá, jót beszélgettünk egy üveg pálinka társaságában.
Ezzel is down hillezett a gyerek de valójában ez egy sima MTB. És hát ugye már csak csak 14 éves. Kicsit olyan ez szerintem mint a zseb óra. Abból is van több millió forintos ami ugyan úgy az időt mutatja...
Igen én követtem el...
Segítek, mert látom nagyon reggel van.
"Mert ostoba vagy! Elhiszed azt, hogy......." Nem te mondtad, hanem Fábi, de jót nevettünk rajta.
Ha mondtam is, felejtsük el, mert Cső megint nem szól hozzám 1 évig Tudod, milyen kis érzékeny...
Látom nem emlékszel a mondatra, mikor Fábi előhúzta a végső érvet Erdélyben este az asztalnál a migránshelyzet megvitatása közben.
(de látszik hogy öregszel és a részletek már nem nagyon maradnak meg)
Pedig pont az ilyen qrva drága bicigliket azzal adják el, hogy strapabíróak... be is baxna, ha pl. egy versenyen törne el Ha ez el volt, akkor valszeg balesetes volt. Láttam már ilyen gépeket közelről, egy itteni haver versenyszerűen nyomja a down-hillt, az a váz mindent kibírna... és könnyebb volt, mint az én Metró áruházas kínai montim
Nem, valamit félre értettél, Csövire biztos nem mondtam a másodikat Csövi egy 4. kategória, ő a Csövik rendjébe tartozik Nem illeszkedik sehova
Tudom, h van akinek megér ennyit, mert a bringázás a mindene, de akkor is... Nem sokkal többért már egy új autót is kapsz főleg 2006-van. És az is elég precíz kidolgozás, tervezés. Persze egy autót és egy bringát nem lehet összehasonlítani. És az agyonig könnyített szerkezetnek is megvan a hátránya, hiszen már ez előtt és neked is hegesztened kellett. Szóval nem is egy örök darab. De azért tényleg nagyon jól néz ki és sok balesetmentes km-t tekerj vele!
Például az első villa: 2-300eFt. Szétszedtem mert egyrészt fel kellett újítani, másrészt kíváncsi voltam hol van benne az arany rúd. Azt ugyan nem találtam, viszont a megmunkálás, menetek, az anyag minőség, precizitás az valami kib.szott profi....
Hátsó lengövilla mindenhol csapágyazva van. Ami nem látszik még, hogy a régi bringám kisebb és 17kg ez nagyobb 13kg. Feltűnt milyen könnyű lemértem őket most hétvégén. Egyébként egy jó gumi annyiba kerül mint egy olcsó autó gumi 10-12eFt/db. Hidraulikus tárcsafékek...
Az egyből látszik, h nem gagyi bringa. De mégis mi a fene kerül ebben 1,5M forintba? Mi az a technikai csoda ami ér ennyit?
Lehet csodálkozni fogsz de igen. Az volt az első kellett rajta hegeszteni és volt is már hegesztve.
Ez gyorsan ment. Lehet tudni hogy mennyiért vitték el?
Meg kellett heftelni a vázat?
"Rólad csak a legelsőt feltételezem"
Nyilván, mivel azt már a tavalyi erdélyi túra (és jelentős mennyiségű pálinka) óta tudjuk hogy a második Csövi, a harmadikhoz meg sajnos egyikünk sem áll közel.
Ez egy 2006-os bringa új korában volt 1.5 mFt. Szerencsére én kaptam persze kellett rajta dolgozni. Anyagárban költöttem rá kb 60eFt-t
Gondolom nem volt occsó?

Ez nagyon zsir!
Ez jóval komolyabbnak tűnik... látnád az enyémet
Szerintem menjünk át a zöld határon motorokkal.
Ha 600-on volt,akkor nem jó az ezresre,annak nagyobb a kipucsonkja.