Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert még nem tudunk semmit Arni. (egyelőre semmit sem terveztünk)
Itthon jelenleg nem lehet nagyon menni sehova, egyik régi ismerősöm volt a Balaton parton két hete (az innen kb. 80km) egyedül ült egy kövön és nézte a vizet.
Kb. 10 perc múlva megjelentek a rendőrök, megnézték a lakcímét, majd egy 30 ezres csekk kíséretében felszólították hogy húzzon haza.
Május 30-án terveztünk indulni Svájcba (akkorra volt a szabadságom is kivéve) de persze már elfogadtuk, hogy az elúszott.
Jelenleg még annak sem látom túl sok esélyét, hogy július végén a nejemmel a horvát nyaralás meglesz. (beszéltem a horvát sráccal pár napja hogy mi a helyzet, jelenleg még le vannak zárva a határok és ők sem tudnak semmit, de az már biztos hogy nagyon sz&r nyaruk lesz, ott is banditának öltözik mindenki és kerülik egymást, sok minden zárva van)
Motorostúra szerintem valamikor kora ősszel lehet legkorábban, amikor már látni hogy egyáltalán milyen megkötések vannak még érvényben.
Engem múltkor kikergettek a boltból mert nem volt rajtam maszk. Azóta inkább motorral megyek vásárolni és nem veszem le a sisakot.
De a kérdésemre nem jött válasz!
Nekem ugyanez bajom ezzel. (el van qrva az egész)
Ahhoz sokallok 150-200e Ft-ot kiadni, hogy egy rakás kötöttséggel töltsem el a szabadidőm. (ráadásul nálunk is fixen kiíratták a szabadságunkat egész évre előre)
Másrészt a strandon vigyázni hogy ne ússzak 2m-nél közelebb senkihez, mert lőnek az őrtoronyból a partról, meg mennyire esne jól meghallani, hogy olaszul hangoskodnak az étteremben a szomszéd asztalnál (már annál az egymástól min. 5 méterre levő 4-nél, ami befér az étterembe) és persze a maszkot a bent tartózkodás idején folyamatosan viselni kell.
Köszi.
Nem is az, csak tény... lazán elmennék müszi nélkül bárhova, az nem aggaszt. Inkább a vészhelyzet miatti baromságok (szállás gond, maszkkal xarakodás, helyi rendszabályok amiket nem ismerünk, stb.)
Görögbe lehet menni Júli 1-től, Sziciliába meg az önkormányzatok fizetnek a túristának, 2 nap után egy harmadikat, 4 után 2-t. A többi hely is kiderül előbb-utóbb...
Igen!
Csak nyitott ajtónál kivehető!
Jól értem, hogy 0:58-nál azt a stiftet ki is lehet húzni felfelé és levehető az ajtószárny? (mivel az ajtószárnyat leakasztani róla már nem lehet, mert felül útban van a szárnynak a hungarocell)
Most nem akarom levenni, de ha egyszer valamiért mégis le kéne, azért kérdezem.

http://youtu.be/UPLHrD0JgpU
http://youtu.be/AqZceAQSJvc;list=RD_rfXkfeGi5k&index=7
Esetleg itt Erdélyben egy rövid túra?Transalpina?
Ez nem lehet kifogás! A vészhelyzet visszavonásáig + 2hét járhatsz vele lejárt műszakival is.
Nekem most épp nincs még műszakim, a kuplung cseréjét 3 éve halogatom, de ha lehet, megyek majd bárhova
Mizu skaccok?Mentek túrázni?Valami egynapos találkozót nem szervezünk ?
Isten nyugosztalja,régi motoros volt ő a szakmában,még abban az időben kezdte,mikor Vangelis,csak más stílusban.Asszem a robot 1975-ös száma.
http://youtu.be/vNoFHdlMrtI;feature=emb_rel_end
Elmehetek írd meg mi kell.
Jövő 7en a Lehel úton nem jársz véletlenül? Kéne a Lomexből valami, de postán csak 2000 felett küldenek, újabb 1500-ért nekem meg a 10 db alkatrész 700 Ft... itt nálunk a faluban ilyesmit nem lehet kapni.
Sokat hallgattam én is régen. Reklám zenéje is volt Ravill Elektron vagy mi....
'80-ban, a haver által kapott mini-szintetizátoron órákig próbálgattuk eljátszani a Robot-ot... sikerült, nagyon élveztük Akkor az nagyon menő, "nyugati" zene volt. De qrva régen volt... most eszembe jutott, hogy láttam a hírt
Legyen neki könnyű a föld.
2,5 év után előkerült először értem hozzá ennyi idő után. remélem valami változás kezdődik vele. Kell pár apróság trafó fesszab generátor. És még a bukóm is jó rám
Akkor még egész jó, a rometom sem indul, bár ma volt egy halovány remény némi pöffenés kíséretében, de annyi, viszont most már a berugó szerkezet is off...tényleg fel fogom gyújtani.
Így van, és biztos volt pár harckocsi alkatrész elfekvőben mikor elkezdték gyártani.