Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szép ez a motor, baromira tetszik!
Hozzák nálunk a vizet fel van túrva az egész utca.
szerintem most már tudja,erős szélben nem ernyőzünk.
Ha gondolod megírhatod neki kommentben hogy hagyja abba, mert nem ért hozzá.
Vagy esetleg egy olyan udvarban landol, ahol két-három Kaukázusi juhászkutya felügyeli a birtokot.
Rosszul csinálta,először le kellett volna oldani vagy vágni a főernyőt,aztán nyitni a tartalékot,apáméknak annak idején ezért volt egy borotvaéles kés a hasernyő tetején.Kurva szerencséje volt hogy a két ernyő nem gabalyodott egymásba,mert akkor szevasz,lepottyan.Mesélte apám,egyszer az egyiknek összegabalyodott fenn,az oktató meg lentről üvöltötte2vágd le,vágd le!"Volt köztük egy lány is,az simán ledobta a főernyőt és nyitotta a tartalékot,nem volt ijedős.
Küzdött, küzdött, de a végén csak sikerült átejteni a rongyot, de ahogy letette az ok volt, mondjuk ha háttal beleáll az egyik oszlopba, vagy megkutyáztatja a lejtőn a cucc, akkor még érdekesebb lett volna.
Bár lehetne macskás videó is homárokkal.
http://youtu.be/2xughC9wlNo
Nem lehetetlen ez.
Ilyened van (bár az emissziós értékei még kérdésesek ) és Toscana sincs olyan messze, bár a mindennapokban ott még nem oldották fel a tripla szájmaszk+mélytengeri búvár dresszkódot az utcán.
De jó lenne ott Toscanában motorozgatni egy ilyennel...
Ez egy igazán szép motor.
71e van benne és nem gyári a fényezés, szóval max. 200-ba érdekel.
Pupu, megint nevet változtattál? Ki volt ez, valami svéd forradalmár?
Nem éreztem fontosnak. Akkoriban jó orvos volt, aztán átvette a helyét a férje. (kb. 8-9 éve jártam ott utoljára és nem is tervezem menni, csak majd jogsit hosszabbítani)
Józef, nem is mondtad, hogy Müllerceci néni volt a háziorvosod Mindig tudtam, hogy magas helyen vannak kapcsolataid
Ok
Én oda gondoltam motorral, mert még csak ott nem voltam - de lehet Isztria is, ne legyen túl messze (mint pl. Dubrovnik )

...de most ne zavarj, épp fotókról kell egy kapcsolást visszafejtenem, és nem egyértelműek az ellenállás színkódok de sebaj, úgyse lehet ebben a getymó időben semmit csinálni
Oda kocsival megyünk de megyünk valahova motorral is vagy nem?
Amúgy hova készülsz? Most olvastam, hogy a KRK-re átmenetileg eltörölték az útdíjat, nem komoly összeg, de csak valami az is.
Emlékszem. Én az ülés alatt kötöttem össze így könnyen levehető.
Ha emléxel, így meg én hordtam mindig. Sisakhálóval lekötve tök stabil. Az oldal idomhoz nehéz az 1000-esen odahúzatni bármit is, mert az eleve nem merev. Már egy gumipók is benyomja, ha jobban meghúzod, akkor meg törik.
Feltettem a tank táskát hátra lehet az is elég lesz bár egy kicsit necces...
Medárd van negyven napig esni fog ne izgasd magad.