Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Skorpió a magyar banda volt Frenreisz KJarcsival,két hónap különbséggel alakult a két banda.Klaus Meine be akarta öket perelni azonos név miatt,de mivel megvolt a két betű különbség,elállt töle.
Volt egy klipjük,amit az Alcatrazban forgattak,na azt nagyon szerettem.
Kellemetlen, de a BX és a CX nagyon foglalkoztatott kb. 20-25 évvel ezelőtt, de nem voltam elég bátor hozzá hogy meglépjem. (pénzem nem volt egy jobbra, hulladékot meg nem mertem volna megvenni, így németekkel és Japánnal jártam)
A Citroen DS (a Fantomas, nem a mostani szappantartó) a mai napig a gyengém, de már elérhetetlen magasságban vannak, és persze napi használatra még elképzelésnek is képtelenség.
Tényleg nincs elképzelésem a következő gépről, de az szint biztos hogy nagy elvárásoknak kell megfelelnie. (már a leglehetetlenebb dolgok is megfordultak a fejemben, de még mindig nincs elképzelésem, bár még nem is időszerű)
Várj..az megvan, hogy a mi volt MTA-kat kik irányították, kik "találták" ki a finnugor eredetünket? Mármint azokra a német származású és német barát nyelvészekre gondolok, akik tisztában voltak azzal, hogy "Vedd el egy nép múltját, és azt teszel vele, amit csak akarsz".
A németek históriáját maguk írták, nem mi, de a tények ennél sokkal makacsabb dolgok, mert nem őket darabolták fel miszlikbe, hanem minket. Amit tudtak az a sértődöttség volt az első veszteség után a felsőbbrendűségbe vetett hitük vitte őket előre. Az hogy nem voltak elég okosak mert a kétfrontos háború kivéreztette a becsvágyukat, az nem az Ő érdemük, inkább butaság. Amúgy azt meg tudod magyarázni mit kerestek ők itt nálunk? Vagy a ruszkiknál? Hát ugye a világhatalmi vágy esetén számolni kell azzal, hogy kikbe ütközöl. Rossz fát vizeltek le, ennek az igazságos eredménye az kellett volna legyen, hogy szétkapják őket a háború után.
Atombombát az amcsik Japánra dobtak, akivel háborúban álltak, lehet ez meglepő számodra de a német haláltáborokban - csak haláltábor, nem munkatábor - közel 10 szer annyi embert végeztek ki, mint amennyi áldozatot követelt a két atombomba..és csak haláltáborokról beszélünk, szimpla mészárlás és nem "megrendítő" csapásról aminek az atomot szánták a jenkik. Azért az megvan, hogy Japán hódításba kezdett, területeket akart Kínától és USA-tól és ennek része volt a Pearl Harbour elleni támadás? Ja hogy visszanyalt a fagyi..hát a japók örülhetnek a nagy becsvágynak.
"bírod a nácikat" - ezt manapság nem lehet kijelenteni, mert az összes velük kapcsolatos anyagot az őket legyőző ellenségeik írták és ez fogadjuk el objektívnek?
Valamit csak tudhattak, mert egy kis közép-európai ország, és a fél világ összefogása kellett a legyőzésükhöz. Az abban az időszakban elért technikai vívmányaikból az usákok 20, a szovjetek 30 évig építkeztek...
Háborús rémtettekről lehet olvasni persze, atombombát is a gaz nácik dobtak 2x is polgári célpontra - ja várjál, nem is...
Ha van olyan autód, akkor jó, ha csak próbáltál ilyet és tetszik, akkor hidd el tud hiányozni. Nekem nem azért kell, hogy bárkit "átlépjek" én egyáltalán nem versenyezni szeretnék, arra ott a versenypálya, csak a sebességérzet miatt.

Én totál elfogadom, hogy te bírod a nácikat, én csak a saját véleményem mondom, amit a töri ismeretem, az élettapasztalatom és a náci ismeretemre alapozok.

Mergákkal sikerült az egyik 500 SEL-volt, még a nem sebesség függő kormány szervóval, az első pillanatokban nagyon vicces volt. A másik merga csak 184 paci volt, de az is vitte a 230-at. Persze mindegyik friccben volt korlátozás nélküli szakaszokon.
Tudod, ha az embernek már VAN olyan autója, ami így megy - akkor onnantól már nem annyira érdekes gyakorlatilag sehol nem lehet vele így hajtani. 180 az pillanat alatt megvan, és általában az is elég az itthoni pályán, hogy átlépj bárkit. Aki meg 180-200 közt még kakaskodik - az hadd menjen! jobb lesz mindenkinek
A nácikat meg inkább hagyjuk, mert nem biztos, hogy 100%-ig egyezik a véleményem a ma uralkodó állásponttal, és ez ugye nyílt szemétdomb

Melyik Citromod ment 230-al? A Yamahát az elhiszem, nekem is volt
Ha már tudod, mit kell csinálni vele, akkor nem nagy ügy... nem jó a méréshatár, vagy már el van öregedve benne az alkatrész? Kiment a tűrésből? Megoldható minden...
Az első gázelemző elromlott vettem egy másikat azzal beállítottam de az a műszer sem az igazi. Lehet elküldöm meg kéne csinálnod Wheastone hidat kellene átméretezni benne.
Na az már tényleg a hazaárulás kategória
Nem mozgat a mitmegy a dolog... basszus te tényleg vénnek érzed magad. Nácik voltak és lesznek mindig is, ez tőlünk független, mert mi mások vagyunk és ez nem baj. Nem mentem 230-al ? ..dehogynem, ezért is hiányzik.
Én szűk 30-at mentem, de biciklivel Odafelé megkönnyeztem, de vissza szinte repültem erős északi szél van A gyertyám teljesen tiszta maradt, őzbarna, a vége inkább pirosabb-bordóbb
Mert a gyertyaképből lehet látni hogy jól működik-e a gázkromatográf.
Sok.
A 750-es és Sanyáé kevesebbet fogyaszt. A gyertyakép tűrhető, de még mindig sötét.
400 km? 4000 után látszik tán majd valami... de inkább 10e után. De egy "gázkromatográf" tulajdonos miért nézeget gyertyaképet?
Mentem a napokban ~400km-t, fogyasztás 5-5.5 L ilyen a gyertyakép. Vélemény?
A dácsiát kihagytátok.
Á, te menthetetlen vagy BX után másik Citrom, és még a jövőképedben is ez szerepel... 230? Életedben se mentél még annyival, ha eddig Citromjaid voltak és nyugi, ahogy telik az idő, egyre inkább nem is fogsz.
Az én autóm lazán megy annyit, de már 1 éve megvan, és még nem próbáltam ki... valahogy már nem mozgat meg ez a "mitmegy" dolog
Nácik? Az ő idejük óta eltelt 60 év, és mára oda jutottunk, hogy már mindenki nácibb a németeknél.
Nézd ha már Trianon, ki a fasz ugrasztott be minket, hogy győzni fogunk,..kétszer is...csak nem a nácik? Én is utálom a csigazabálókat a mentalitásuk meg a frankofon rokonaik gecisége miatt, de a dízel pikaccsut szerintem összerakták és kényelmesen elférni benne az egész family. Az 1.6-os BX-em is kényelmes volt, kanyarban meg istenkirály. Skodát nem vennék, nem azért mert a csehek is benne voltak a mókában annó..na jó egy kicsit azért is, de nem jönnek be. Seat dettó.

Mit szeretnék a BMW-től, hangorkánt és hogy 230-nál még meginduljon Kerekesszék...szép egy jövőképed van Csak frissen fiatalosan, amíg nem hiszed el hogy megöregedtél, addig nincs gond. de hol van az még.. egy Mercinek sem lennék ellenére, pedig az is náci.
Na, mindig tanulok valamit Ebben Gyula is hibás, mert eccer írt targoncáikba való olajról, hogy Still, én meg kijavítottam, hogy Stihl - ő meg rámhagyta, hogy tényleg

de legalább a Skorpióban nincs hiba!
(ez lemaradt)
https://www.still.hu/ A tulajdonosa pedig a Linde targoncagyártó részlege.
Ja, tegnap együtt vacsoráztam a cég tulajdonos főnököddel na jó, nem közvetlen a főnököd, ő az eladást intézi.
Gyulám, az miég mindig Stihl a still ez:
http://youtu.be/PvhVWQRRrfQ