Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 perce nyár volt, most meg úgy szakad az eső, mint álat Tudom, májusi eső aranyat ér, de ránézhetne már a kibaxott naptárra Eddig a kiba kovidhiszti matt nem mentem sehova, most meg 2 hete minden nap esik az eső
z enyém meg ehhez hasonló (nem pont ez, más a zseb az oldalán)
https://www.shox.hu/givi-nyere...
Még1x lehet, nem venném meg, a nyűgös le-fel pakolás miatt.
Hengertáskából van nagyobb is, mint a miénk, mé nem olyat veszel? Azt felkötöd az utas helyére, oszt' csá. Vagy csajjal akarsz motorozni?
Kikérem magamnak, ez eredeti GIVI, annyira, hogy még a katalógusukban is benne van... még olyan esőbugyit is adtak vele, nálam is volt, de az csak szakadó esőben kell hogy még nagyobb szopás legyen vele
Enyémnek is merev a belső oldala, sőt az aljában is van merevítés, de akkor sem áll úgy sosem, mint a GIVI prospektusban ha nem egy keretre fexik fel, be fog bukni az alja
A csőtáskát a Jófogáson vettük, egy kecskeméti nő varrja. Én elhoztam az enyémet, te sztem postán kaptad. Oldaltáskának az se elég merev, de kérdezd meg, varr-e méretre?
Amúgy meg kabbe
Azt a cső táskát honnan is vettük? Lehet két olyan kicsi is jó lenne oldalra....
Hogyne emlékeznék de te spórolsz mindenen a legolcsóbb hulladékot veszed meg az meg úgy szar ahogy van.

Olyat néztem ami eső álló mert zacskót huzogatni nem szeretnék és ami merevítős belülről tehát tartja a formáját üresen is. A kérdés az, hogy kell e keret vagy oda tudom huzatni az oldal idomhoz erősen hogy ne mozogjon. Mondjuk ha ledörgöli a festéket az se nagy baj mert van tarcsiba másik kaptam valakitől . Esetleg rakok rá átlátszó fóliát?
Nem hiszem, hogy nem láttad, vagy 3x ilyennel voltam túrázni Ahogy a gyártó ajánlja, úgy szar, nekem is keret kellett alá-oldalt, meg később inkább alá is, mert szarul állt. Arra sem emléxel, hogy mindig fél órát kötözgettem fel-le egy 2 m-es spaniferrel?
Kell neki valami tartó, ami nem engedi az idomokhoz érni, különben ledörzsöli a festéket. A rögzítése anélkül eléggé körülményes. Esőzsák kell rá, különben átázik, na meg ha nincs kitömve teljesen, akkor a formatartása nem túl acélos. (a kisebbek még úgy ahogy, de a nagyobbak....)
Általában oldaldoboz a kísérletezés vége.
A Yamahára oldaldoboznak robogóra való dobozt tettem,ez fért el,persze a hozzáadott rögzítésnél jóval erősebb csavarokkal tettem fel.Ennek ellenére az első autópályás tempónál kicsit fostam hogy lekapja a menetszél és átrendezi vele a mögöttem jövő kocsisort,de kibírták a kínai dobozok.A Kawán már rendes platnis dobozok vannak,azok tudják a nagy tempót.
Nekem volt évekkel ezelőtt ennek az elődje a kék színű dobozban és az tök jó volt, szgk, kamion mindent vitt csak persze típusonként különbözött, hogy mit engedett az ecu hozzáférni, jellemzően a renault-hoz és suzukikhoz elég keveset, de a német, olasz gépekhez elég jól látható és állítható volt sok dolog, ezt a vackot most vettem, de hamar behalt remélhetőleg csak valami forrasztás mert vagy 10 autónkat végignéztem vele és addig jó volt rá 2 hétre elővettem és nem hajlandó kommunikálni semmilyen autóval bár a tesztet jól végigviszi magán tehát elvileg jó a készülék csak az autókkal nem kommunikál.
Nekem vannak oldaldobozaim,muszáj mert rengeteg motyót kell vinni két személyre.Kollégámnak a schopperén bőrtáskák vannak,mivel az puhább,nem merev ,nagyobb sebességnél kicsit megnyomja a menetszél,de ruháknak elmegy.Törékeny cuccot a hátsó dobozba érdemes tenni.Arra kell ügyelni,a táska rögzítése mekkora sebességet bír,komolyabb doboznál,táskánál a gyártó megadja a legnagyobb utazó sebességet.
Oldaltáskáról mi a véleményetek? Használható, érdemes megvenni?
Már ég a bőr a képemen hogy átjárok a szomszéd faluba a szerelő sráchoz kiolvasatni és hibát törölni. (sosem kért érte semmit, máshol meg 5-6-ért csinálják meg)
Legutóbb kicseréltem az üza. nyomás szabályzót, az érdekelt hogy felesleges volt-e a 35e-Ft a cuccért (nem) és a TPS ötletszerűen hibát dobál, de mivel már a 3-dik van benne így nem vagyok meggyőződve, hogy vennem kéne egy 4-diket is. Minden alkalommal meg átmászkálni már nincs "kedvem".
Szóval oknyomozni kell.
Az, hogy mit "tud" gyakorlatilag a sw-től függ... nyilván egy androidos free sw nem sokat ad, de a fizetősek meg a torrentezettek már igen
Nekem van mind2, a "komolyabb" egy marék CD-vel, csak sajna elég régi cucc, és Xp alatt megy csak, kábellel, szóval szinte dobós már...
Nem, annál többet tud, de pl. az enyém 2 hét alatt tönkrement, most nézi egy haver, hogy mi baja lett.
Ez biztos hasznos annak, aki dolgozni akar vele... neked minek amúgy?
Csak OBD-t olvasni ott az ELM 327, kínából 5 USD, és kell egy Android teló+sw, és szinte ugyanezt tudod (mert leírások nincsenek benne, csak a kiolvasott értékeket mutatja, meg hibakódot töröl)
Még közel is van, hogy megnézhesd, hogy tudja-e amit kell
Megnyugtató. Akkor nem én lennék az első akinek ilyenje lenne.
Szinte 100%
Vett már valaki ilyet?
https://www.jofogas.hu/magyarorszag?q=delphi%20diagnosztika
El is köszönök, mert reggel kelés van.
Igen van mit csinálni. Sok a meló is,de azt hiszem ezzel vannak így mások is.
Már rég letettünk rólad.
Persze nálam jobban nem sokan tudják, hogy mennyire mozgalmas egy vidéki házban lakni.
SANYÁÁÁM!!!