Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyula itt már más világ van nem kell füvet nyírnom. Tulajváltás volt és feljebb kerültem.
Miért nem csináltál belőle fűnyírót?Az neked úgy is kell!
van moci csak alkatrész kell nincs már helyem tárolni a vasakat. ez is ment a kukába
200000-ért viheted,karbikat kell kipucolni,azok már bekoszolódtak,amúgy hibátlan,üzemképesen tettem le.Műszakija persze már rég lejárt.
Az én trafóimmal jól járnál,meg a fesszabályzóval is,csak a légszűrőt ki kéne cserélned a sportszűrőkre,hogy a négy Lada trafó elférjen az idom alatt.Olyan szikrát adnak,egyszer kábelen keresztül megrázott.
Én fel akarom hívni Feribácsi motorcuccait aki árulja embert. Kéne pár cucc generátor, fesszab, ac, trafók, Mennyiért adja. Vagy elmegyek és szétrabolom Gyulus motorját 1ik éjjel.
Na ez tetszik,elfogadnám.Lehet Pupu ismeri az eladót.
https://www.kepesmotor.hu/kawa...
Én is elő akarom venni a hétvégén,csak jó idő legyen,ebből az esős monszunból már elegem van.
Nekem viszont megvolt az idei első gurulásom Mivel én a melóhelyemen tartom jelenleg a gépet, így tegnap este azzal mentem haza és ma reggel vissza. Már nagyon hiányzott, igaz így reggel még nem rohadtam bele a gúnyámba.
Hát a motorozás mostanában nekem is csak egy jól sikerült emlékkép. Lassan már a garázsban is keresni kéne a motorokat, olyan mélyen vannak.
Ez csak egy jól sikerült emlékkép még 7éve csináltam. Ez a béla volt.
Hoppácska megcsináltad jó lett? Mi volt a Baja?
Jáááj more, nem tudok inglisül, ne kínozz, mer felmegyek az ómbucmánhoz!
Home office van.
Mennyi vazs..!
Azért ez döbbenetes...

http://youtu.be/zIbXai0l174
Na, te meg ezeknek adod kölcsön a számítógéped...
Én épp tegnap értem el a kitűzött 100e pontot és fejeztem be az emberiségért folytatott küzdelmet, mivel látom hogy mennyi megmentésre alkalmatlan egyeddel (reménytelenül öntörvényű bunkóval/hülyével) vett körül a természet.
This is spartaaaaaaaaaa
Mindig vonatoznak egymás seggében 5 méterre Biztos így jobb a fogyasztás... úgy látszik, most megxívta...
Csak felfelé van.
Meg is lett az első halálos baleset Gondolom elkezdett torlódni a sor és az egyik kamion utolérte a másikat.( mondjuk erről egy útjavítás nem tehet). 9-kor jöttem Kecskemét irányába, akkor már ott volt a mentő helikopter, de tűzoltó még nem. Nem volt még a hátsó kamion lehúzva az első seggéről, de nem sok maradt a fülkéből. Szerintem nem volt több 1 méternél, annyira összelapult.