Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenképpen! De én sajnos dolgozom.
Ma estefelé viszont kihoztam a karburátoros technikát (tavaly az erdélyi túra óta áll a garázsban, pont úgy ahogy akkor leállítottam) hogy legalább beindítom az udvaron hogy dolgozzon egy kicsit. Aztán csak mentem vele 30 km-t itt a környéken, gondolván hogy meg kell mozgatni a fékeket meg a futóművet is.
Az indításról nem csináltam videót mert volt már róla, meg hát unalmas is hogy 3mp indítózás után már szépen egyenletesen jár, mintha nem is egy éve ment volna utoljára.
Húúú bakker! Úgy néztek,mint aki haragban van a világgal. Azért nem vagy ilyen morcos ember.
van ott hely simán befért volna így se lehet ezt se ki autózni, Bejáratós whp 870. Majdnem alapon ment 950whp volt most belőve. 2jz 3,5L sor 6os supra motor 1000whp 1200nm volt, ott a gumi bírt 4-5 kört. Ennél olyan nyomaték van 1,5 kört bírt a gumi. Haverom kombija. Az a ronda gyerek meg az öcsém
Van ennek nagyobb testvére is,csak gondolom az már nem fért be.
https://www.chevrolet.com/perf...
1300whp
Hát eladom.
Kéne menni 20.-án vagy 21.-én valamerre motorozni. Neeem?!!!!!
Hát nem lesz!
Háát, ebben is van valami.
Csak a teli szín miatt tűnik úgy.
Ebben biztos voltam.
Ez meg itt van Pécsett

https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/gl_1500_se/honda_gl_1500_se_sc22-15792372
És a BMW-vel mi lesz?
Holnap de. megyek Kecsóra, dél körül végzek... lehet, felhívom az embert... ha már úgyis ott vagyok...
Tudom én is,csak poénból linkeltem. Nekem elég lenne egy NC750 is,de az nem elérhető számomra.
Ezzel teljes mértékben egyetértek.
Mivel ott van hozzád közel, szerintem érdemes lenne legalább egy üléspróbát venni hogy tényleg akarsz-e ilyet. (függetlenül attól hogy meglesz-e addig)
Igen, és csak kicsit drágább - viszont 3x annyit futott, és 15 éves... a 171 LE meg teljesen a "minek" kategória számomra.
Úúúú, most hogy ezt beismertem, össze is ment a pöcsöm
Ezt vissza kéne tolni a pajtába, ne rontsa az utcaképet
Ezt se hajtanám ki... nincs hol, nincs kivel, ha lenne is, akkor is fosnék Ennek legalább néha oda lehetne tekerni a gázt - mert egy 145 lovasnak nem lehet már szinte sehol
Viszont könnyű, korszerű...
Akkor most olyan filmeket, mint a Vírus vagy a Fertőzés low budgetban is meg lehetne csinálni és nem kellen semmi plusszt beletenni? Ez gáz..