Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. Tök jó ez a hely. Holnap cserélem ki az első lököst.
Az igen, jól szét kellett szedni. De lagalább van egy jó nagy garázs ahol lehet bütykölni.
Voltak nálunk Józsiék is. Látom még nem volt fent. Remélem hazaértek rendben.
Készen vagyok a hátsó lökhárító cserével. Jó nagy szopás. Három óra kellett hozzá. Jó szét kellett szedni a kocsit.
Nem, hát őt ismerjük ő az fzr Ati
Ja, ő Zsóti cimborája volt, a porszívó csöves 900-as kawás... mi nem ismertük, csak onnan...
Azt hittem már a mi Attink.
Első képen a két ülő lány között jön. Jópofa srác volt rendes gyereknek ismertem meg igaz csak párszor találkoztunk...
Melyik srácra gondolsz?
Jaja ő a Mészi Atti
A 2. képen? Az Mészáros Atti, úgy emléxem... busával motorozott...
Ki a szigetszentmiklósi Atti???
Az a srác is meghalt pár éve Albániában motor balesetben Tóth Attila asszem úgy hívták...
Biztosan, szóval kezdheted elölről a beállítást.
2013.05.05. Üllés.
Nehéz olyan képet találni, ahol mlas nem tölt be főszerepet-- bár ott még elég dús haja volt a mostanihoz képest-- így csak kettőt teszek fel. (én sajnos nem tudtam ott maradni éjszakára, mert reggel mentem dolgozni)
Még Feri bácsi is ott volt.
Csütörtök este Pestre kell mennem de péntek az elvileg jó.
Ha jó idő lesz,akkor csütörtök vagy péntek magasságában járok arra felé.
A 87-es Frézinek tipikus hangja van,kicsit fütyülős.
Tök jó ez a kis videó
Kapott egy új akksit és ma jött meg a táska hátra. Azt írják 40 literes de biztos nincs annyi....
Új akksival érezhetően jobban megy a gép. Lehet hogy a CO mérésnél is bele baszakodott?
Dehogynem. Augusztus 16-23-ig megyünk az Adriára.
17-ben én is elkaptam a nagy vihart Akasztó-Solt közt,A végén már én is 40-el mentem,de úgy se láttam semmit.Ráadásul a nagy kocsik is rámcsapták jobbról,élménymotorozás volt.
Jaj de régen volt már!A régi szép idők.Ott van Yami letakarva.
Hát igen, de én még jóval fiatalabb vagyok mint az öregebb haverjaim, így még nem kell kompenzálnom semmit.