Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem
Felismeri valaki a szép lányt a képen?Nem?Pedig sokan találkoztatok már vele!
vettem trafókat is most fz6 trafók vannak benne. szétkapom majd szerintem vasárnap kipucolom énis addig hagyom ázni a benzinbe a karbi membránt. Vennem kell holnap aksit. Szombat megyek máriapócsra versenyre. és vasárnap marad idő motorral foglalkozni. 18v tölt vettem egy használt fesszabot. 2 éve állt az a motor is. An lengyel új fesszab de 1x már rábasztam 1 olyannal fél mp alatt elfüstölt.
Jó ez a Kawa,vonzza a szép lányokat!
Na nekem baszott elindulni,két hengert be tudtam röffenteni de aztán az is elment.Ki kell pucolnom a karbisort.
Zsír új aksim 2 év állás után megmakkant. Teljesen. A fesszab se jó 18v szal kereshetek másik fesszabot. van már itthon vagy 5 :D De az legalább tutira tölti az aksit
Ma is volt egy kis munka. Kész a garázsfal színezése,most már egységes a házikóval. Jó lett.
Motort megnézted?
Ha úgy lesz, le lesz kőporozva terasz
Majd két hét karanténban milyen meleged lesz...
Csak mondom, qrva meleg az Adria tenger
Hát akkor csináld meg a Frézit,és ott van egy könnyebb gép.
A Hexagont nem érdemes eladni, annyira hasznos és nem is ér semmit. (~180e Ft-ba van átírással együtt és használom már 5 éve)
A Jawa marad örökre, az FZR-t meg szintén nem tervezem eladni egyelőre.
Ott a helye,kár eladni. Majd eladod valamelyik másikat,ahelyett meg jöhet az új.
Télen mindig az van bennem hogy el kéne adni és átülni egy kisebbre (mivel ez nagy nekem) aztán mikor ráülök és megyek vele valamennyit, mindig az van hogy lófaxt adom el.
Azóta eszembe jutott, hogy valamikor a nyár végén még mentem vele egy kb. ilyen kört mint most. De azóta nem, az meg kb. 1 éve volt.
Még benne vannak a hátsó dobozban a nálatok használt cuccok.
Napi szinten a Hexagonnal járok, motorozni meg nem lehetett a hülye vírus miatt. (de nem is nagyon értem volna rá)
Azóta nem mentél a GTR el???
Akkor ez egy nagyon jó gép.