Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja 1700as fordulaton
Generátorból mind a 3 szálon 30 v jön fel 30-31 között.
Igazából bárhol lehet akármelyik résznél csatlakozónál fogyasztótól függetlenül. Most apránként lehúzok mindent lámpák indexek hátha kidobja a nyerő számot.
A töltő piros belemegy a 30amperesbe az önindító behúzó relébe onnan az aksira. 30A előtt elágazik tovább előre. Gondolom a gyújtás kapcsolóig. Akkor arra felé keresem tovább a lehetséges hibát.
Elkezdtem szétbontani a kábelborítást kiderül mi van alatta.
cseréltem generátort is mind a 2 vel ugyan az a tünet. Generátort néztem nem testel le 1ik tekercs se. a neten néztem generátor tesztet és ugyan azt adja mint ott.
Jut eszembe,a főbizti tartóját én is cseréltem már,mert a nikkelezett sarukba volt bepréselve a réz vezeték vége,és a hosszú évek alatt a két különböző fém szépen ette egymást,a kábel vége már be volt zöldülve!
Igen,vagy a csatlakozóknál átmeneti ellenállás van,és ezért esik a feszültség,vagy gyenge a generátor.Esetleg a generátor három fázisszála közül valamelyik kontakthibaás.
Feszültség lesz a 13.8, de vagy terhelés kerül rá vagy csatlakozonál kontakthiba. Áramot is kéne mérni és kiderül.
Fesszabból töltő áram 13,8 ha rádugom a rendszerre 12,8 akkor lehet ezen a kis szakaszon szar valami? Mindjárt próbálgatom csak most mennek el a górék.
Rákötheted próbaképpen direktbe igazán az lenne jó úgy megmérni mert akkor jónak kell lennie.
A föbizti van közte,más nincs.Próbaképp átkötheted a töltővezetéket,engem viccelt már meg öreg biztosíték.
Gyulus , Csövi. Ha a fesszabról a töltővezetéket direktbe kötöm az aksira kikerülve a gyári vezetéket akkor mi lesz? Azaz az arról jövő vezeték átmegy máson is pl kisbizti bizti meg a 30A főbiztin is vagy csak egyből az aksira?
Köszönöm
Nálunk is árulja a City Bike hívd fel őket segítőkész jó kis csapat.
Állítólag nagyon profi a cucc. Valaki hallott róla valamit? motorteszten is dicsérik hogy profi a cég. https://solvart.shop.hu/produc...
Köszönöm
Megpróbálok valamikor átugrani hátha több szem többet lát...
Az nem jó nekem 4 tűs csati van. Köszönöm a tesztet megnézem.
Van egy jó tesztsor, angol de ez neked biztos nem jelent gondot, hátha segít
http://www.electrexworld.co.uk...
A Bátszinál van 94-95 Fzr600 ra 18900ért új fesszab, azt használod?
Gyulus külön kötöttem a testet a fesszabról direkt az aksira. ugyanúgy 13.1 13 v ha lehúzom fesszab töltés kábelt 13.8v mindent kikontaktisztítóztam. amit legutóbb csináltál fesszabot 545 555 535 mérek oda vissza nem. szal már tanácstalan vagyok teljesen. Rendelek még 1 fesszabot a héten és ha az se akkor feladom. Megy végleg szobadísznek,