Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megmondom őszintén nem mértem még össze a kettőt nem tudom van e különbség.
Nekem Genesis komplett hátsó kerék van, de az emlékeim szerint (a kerékagy) nem ugyanolyan mint az exupé. (de ezt majd Csövi megmondja)
Sziasztok ! Most már megnéztem 20 -as lenne az a tengely ami a hátsó kerékhez kellene. Tehát szükségem lenne ha van valakinek elfekvőben egy fogaskerékagy . ( ha tengellyel együtt lenne az mégjobb lenne.)
Az alapanyag közel nem ilyen büdös. Csak miután felmelegszik ~200°C -fa a feldolgozási hőmérsékletre akkor erősödik fel a szaga.
Az tegnap volt.
Így könnyű..vákuumban haladni.
Ma jó idő volt. Te legalább kihasználtad.
Most nemrég meg elmentem a pözsón turbónyomást mérni. Ez a kép itt a padlógáz utáni első milliszekundum, a hipertérugrás első pillanata.
Készül a szőlő pálinka cefre. Tiszta csemege szőlő
Azt elfelejtettem hogy voltam tegnap motorozni is.
Vajon mi lehet a bűz oka, csak nem maga a világos színűre vegykezelt bőr?
Újra hasznosított a Hyundai is

https://totalcar.hu/magazin/hi...
35.éve vagyok az élelmiszer iparban,az erjedő hústól ,vértől kezdve a szóján át egész a tejsavas erjedésig sokat szagoltam már,sőt az egérpisi,csótányszar is ismerős ,de ez a zacskóbűz nem hasonlít egyikre sem.Szemeteszsáknak jó,de élelmiszeres zacskónak vigye az,aki kitalálta.
Ez a leszoktató fázis. Gyulánkat már lebeszélték az eldobható nejlonszatyorról.
Az nem újrahasznosított,hanem lebomló biológiai eredetű műanyag. Tehát nem kőolaj származék, hanem tejsavó, vagy kukorica, vagy az isten tudja milyen növényi származék. Azért van ilyen büdös szaga. Mi is kísérletezgetünk ilyen anyagokkal, mert egyre több vevő szeretné mutatni, hogy ő milyen környezettudatos. Persze számtalan más területen meg érthetetlen mértékben pocsékolnak. Csak az nincs a kirakatban és a hétköznapi vevő azt nem látja.
De van ahol meg érdemes.
http://youtu.be/JmSXo0XdWoA;feature=emb_rel_end
Szép dolog ez az újrahasznosítás,de van néhány hely ahol nem kéne erőltetni.A Spárban szoktam vásárolni mert az van legközelebb hozzám,de mostanában bevásárlószatyrot már nem veszek,mert olyan büdös,hogy abba élelmiszert én nem rakok!Azt utána még a kutya se enné meg.De a Lidl,meg Tescós se sokkal jobb.
A védéóságról még annyit, az utolsó képen nem nehéz kiszűrni hogy melyik kettő a gyári VDO és melyik a kínai.
Ezt vettem anno:
Akkor megnyugtattál, bár még nem jelzett - kopp kopp - de ha így lesz megvan a megoldás. A kínai biztos valami sokszor újrahasznosított műanyag. Azért az meredek, ha aliról származó dolgok sokszoros áron nálunk találnak gazdára.
A gyáriban semmi baja, csak tele volt ragacsos fekete zsírral, azt takarítottam ki belőle. Ez a kínai fos EGY FOS! Darabokra esett a belseje és pontatlan az összes illesztése. (ráadásul valami qrva büdös műanyagból van)
Egyébként nemrég fogtam gyanút, mikor nemrég vettem az üza. nyomásszabályzó szelepet. A bosch volt a Kovácsnál 34e Ft, itt meg láttam 'ugyanolyat' van sejtésem hogy milyen lehet: https://www.aliexpress.com/ite...