Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb így. A BMW-t hétvégén vettem. Még fájdalmakkal, de fel tudok mászni rá, menni meg könnyen megy. :)
Na, ide is betört a tekknyika Mi még forrasztottuk a bádogot... bár manapság a Zúri Népeknek már porfestett alut ajánlanak - azt meg ugye csak ragasztani lehet
Köszi. Fog kelleni valami ragasztó tömítő mert trapéz lemez lesz rajta és a fal csatlakozásnál bádogozni kell valahogy...
Nagyon ügyi vagy , én is ilyet tervezek jövőre a terasz fölé, lecserélem a kitekerhető változatot mert meguntuk, meg a szélét megkezdte már kicsit a szél is. Én meg bádogoskodom, vízlopókat rakok oda..ahova lejtették a szakik anno a csatornát. de mégis máshova rakták azokat Ha esetleg ragasztanod, tömítened kell bádogos részen, a berner ragasztó és tömítőmasszáját ajánlom, nekem szakik ajánlották és tényleg jó vele dolgozni.
Igen,egy nappal korábban jött,de nekem így jó lett.Oemparts-ról rendeltem.A baloldalival most nem foglalkoztam,megvan hozzá is a szimmering meg porvédő,de már hullafáradt vagyok,az idő meg szorít,jövő héten vinnem kell műszakira.Amíg nem kezd szivárogni,addig a balt hagyom.
Nincs de megoldom. Jobban is szeretek egyedül mert közben filózok méregetek számolok mert ugye mint tudjuk a jó szakember inkább kétszer mér és egyet vág.
Jó lesz. Nincs valaki aki segítsen?
Én meg a teraszra csinálok tetőt. Elég szopás emelgetni egyedül a gerendákat de előbb utóbb csak kész lesz.
Sztem sem
Az nem volt sok.
Honnan rendelted? Hamar ide ért.
Csak az egyik szárat kellett szimeringezni? Vagy megcsináltad mindkettőt?
Egyben jött,sőt az alsó szabályzó csavar is benne van,azt se kellett átrakni.
Ő rakta a kályhánkat. Tök jó arc, van egy 99-es VFR 800-as motorja.

https://www.facebook.com/pages...
Tulajdonképpen az egész házat befűti. Az alsó szinten van a kályha. Kb 90 nm az egész ház,két szinten. Van benne vadi új kondenzációs kazánnal működő központi fűtés, de az csak 22-nél kapcsol a kazán,de ha be van télen fűtve akkor lent 26-28 fok van,fent 24. Gyakorlatilag csak átmeneti időszakban megy,meg persze a meleg vizet szolgáltatja.
180 a munkadíj,ebben benne foglaltatik a régi kályha elbontása,az új építése,és az anyag. Samot téglák,agyag,fugázó,cserepek, kisméretű téglák. burkoló lapok. A kályha csempe nem volt az árban,mert az külön vettük. Ezt is a kályhás szerezte,korábbi munkája volt amit lecseréltek Ezt a kályhát 4 éve rakta újként,csak nagyobbat akartak a tulajok. Mi megvettük 60 ezerért. tokkal-vonóval 240 ezer volt.
A 4x7-es ismerős, mekkora teret fűtesz majd vele?
Jól néz ki az új szár. Egyben van a féknyereg tartóval nem is lehet szétszedni?
Szép lett. Mennyibe került?
Zalakerámia. Tökéletes.
Kész a cserépkályha.
Na kész vagyok ezzel a döggel,de hulla fáradt vagyok,ezt nem éjszakás héten kellett volna csinálni.Remélem ezzel most már nem lesz baj,összesen száznyolcvanezres csere volt.Ja,és tényleg van persely a csőben,de rendelni azt nem lehet mert rajzon nincs rajta.
Miről maradtam le,mi történt veled?Mius jól van?Asszem neked született picur is,dobhatnál egy képet róla.Olyan ritkán vagy itt,legközelebb csak akkor köszönsz be ha nyugdíjba vonulsz.
Tényleg :D
Hát, még azért fáj eléggé, de motorozni már tudok, meg már csak egy felesleges luk van rajtam
Mi megvagyunk, köszi. És veled mi a fasz lett? Tényleg akkorát fikáztál, hogy kórházba kerültél? Jobban vagy már? Minden ok?