Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy VFR 800-asa,99-es évjárat. Nagyon meg van vele elégedve,szereti.
Ő csinálta a miénket. Profi,érti a munkáját.

https://www.facebook.com/Tarl%...
Pedig így van. Nem mondanám ha nem így lenne. A régi kályha sehol nem volt ehhez. 12 óránként elég megrakni,és pokoli meleget csinál. A ház nem nagy.
Sanyi egy 4x7 es kályhával fűtöd kima házat? Nemá?
Egy napra való tüzifa. Ez holnap estig befűti az egész házat,de úgy hogy alsó szinten 26-28,fent pedig 22-23fok van. Tök jó ez az új kályha. Érdemes volt megcsináltatni.
Most néztem valami műsort a TV-ben, hogy ezt a Porsche traktort még Hitler terveztette, hogy önellátó legyen Németország... nem ilyet láttunk pont a múzeumban? Biztos csináltam róla képet, de most nehézkes előkeresni...
Arni, a laborod fotózd le, és küldd át messengeren. Juci megnézné.
Attól függ, melyik gumi. Ami a karbi és a légszűrő közt van, az nem annyira érdekes, ami a karbi-motor közt, az fontos.
Azt, hogy minek ez neked? Na jó, nem drága, de otthonra majdnem felesleges. 90-92 alatt lélegeztető gép kell, de arra már 94-körül e kis készülék nélkül is gyanakodni fogsz
Inkább pszichésen hat: megméred, 96-98, mindenki heppi
Az nem sport.
Gyári kipufogó van rajta vagy valami tuning?
Esőben miért nem mész inkább kocsival?
Az 1000 Exup majdnem kész.
Karbik ugye felújítva, szinkron belőve, koksztalanító-motortisztító kúra megtörtént. Szépen pörög, nem füstöl. Ellenben náha egyet-egyet picit visszadurrog. Valami még nem smakkol, egyelőre nem jöttem rá mi az. A gumi szívócsonkok elég genya állapotban vannak, lehet hogy ott szív egy minimális falsot.
Gyuszkó! Nem vitatkoztunk, csak beszélgettünk. Elmondtuk a meglátásainkat. Ezzel nincs semmi baj. Hallanál minket a túrákon esténként vacsora és piázgatás közben.
Azt mondták,hogy mivel túlestem a covid-on 3 hónapig ne erőltessem magam mert sziv és tüdő nehezen heveri ki ezt a betegséget.De a tegnap mentem 30 percet gyors gyalogolva (K-va jól esett !)
Mozogjál,akkor sokat segíthetsz magadon.
Igen 30perc után visszaállt 150 re
Én is mikor Covidis voltam vettem egyet.
https://www.kepesmotor.hu/tura...

Laci mondta hogy ezeknek nagyon jó motorjuk van.Sor3
Fizikai terhelés alatt nem kapsz pontos értéket(csak terheléses adatot és az jóval magasabb mint a nyugalmi érték),mert a szervezet dolgozik, szív fokozottan igénybe van véve,pulzus is sokkal magasabb mint nyugalmi helyzetben. Terhelés után mérd meg,mikor már minden visszaállt nyugalmi helyzetbe,és meglátod alacsonyabb lesz mint egyébként.
Én is azt gondolom mint Gyula. Nem vagyunk egyformák, másképp éljūk meg a dolgokat. Nem tudnék vállalkozást vinni,még váltani sem mertem munkahelyet annak idején.
Nyugi srácok,nem kell ezen vitázni,nem vagyunk egyformák,a munkahelyünk is más,másképpen éljük meg.Lacinak is igaza van,vállalkozást se vinnék,mert ott nagyon sok a változó,rajtad kívülálló okok is elgáncsolhatnak.
Fábi el akarja adni a motorját?