Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt! Nemsokára megyek oltásra.
Oké majd írd meg mi lesz eladó. Képet rakhatnál róla....
Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek !

Sikerült szert tennem egy donorra. FZR 1000 Exup '1992. Nagyjából egyben van, végleg ki lett vonatva, kisebb esztétikai hibái vannak csak. A héten valamelyik délután szétszedem, lesz pár alkatrész ami eladásra kerül róla.
Kitűnő muzsika megy egész nap.

https://myonlineradio.hu/bdpst...
Kalapot lassan nekem is kéne venni már, bár idén sem nagyon lesz még rá szükség. (robogózni meg még jó a régi is)
Jó reggelt!
Nem tudom, volt még jópár darab. Eddig nem láttam, pedig hetente 1x biztos megyek és a kirakodós sorokat végig szoktam nézni.
Igaz, csak M-es és XL-es volt. De abból 5-5db biztos, vagy még több is.
Kipróbáltam a mechanikáját, elég jónak, masszívnak tűnt. Amin először ledöbbentem, hogy a plexi pelső felületén ott voltak a pinlock fülek. Aztán a dobozban megtaláltam a becsomagolt lencsét is. Na meg a beépített napszemüveg is tök jól működött.
Olyat nem láttam.
az már maradék nem? hetekkel ezelőtt volt akcióban...
Akkor biztosan van nyitott is. Vicusnak kéne valami nómális.
Voltam ma a litiben és egész jó sisakot lehet kapni. Felnyitható, belső napszemüveg és pinlok lencse is van hozzá. A belseje is egész jól néz ki.19e pénz.
Ha nem vettem volna egy új sisakot tavaly nyáron, beruháztam volna egyre.
Ez szomorú
Mentene, de nem hagyják... ő megírta a receptet, de a város összes gyógyszertárában kifogyott. Azt mondták, a 30 ill. 60 km-re lévő városokban talán van... talán Kövi szállítmány szerda reggel.
Úgyhogy aki megteheti, autóba ül, és megy érte, aki meg Mari néni, az megxívta. A természet örök törvénye itt is működik: a gyengék elhullanak
Unicum
Én meg csak kapkodom itt a fejem, hogy most akkor oltani? Nem oltani? Mivel nem oltani? (Mannol? Castrol? Motul? Repsol?)
Nem mered megmondani a dokinak hogy állj?
Ez az oltás is olyan, mint Tamási Áron novellája, a Rendes feltámadás. Mindenki egyenlő az Úr előtt, de persze azért vannak egyenlőbbek
Azt mondják, hogy az első 3 napban dől el, hogy mennyire tud elszaporodni és ennek következtében mennyire lesz súlyos a lefolyása.
Úgyhogy lehet, hogy tényleg jó, hogy nem Te vagy a családban az orvos és a nejed ezzel a döntésével is, hogy bemegy receptet írni,talán életeket ment meg.
De szeretném, ha beoltanának. Regisztráltam én is még tavaly decemberben. Szerencsére nem vagyok veszélyeztetett csoportba tartozó, lehet ezért sem kaptam még értesítést.
Annak viszont nagyon örülök, h az asszonyt ma reggel beoltották. Pedagógus. Ha 2 hét múlva vissza kell menniük dolgozni, sokkal szorosabb kontaktban kell lennie, sok emberrel, mint nekem. Talán addigra kialakul némi védettség.
Délelőtt óta 6 pozitív. Mingyá' megyünk be receptet írni... én hagynám őket kedd reggelre, de a szemét háziorvos most meg akarja írni nekik, hogy még ma kiválthassák...
Én nem kérlelek senkit. Aki hülye, haljon meg. Nem olyan bonyolult ez...
Van a betegségnek egy kockázata, van az oltásnak, mindenki mérlegeljen - úgyis azt szeretné, különben nem eszelne ezen. Hát döntsön, engem meg ne fárasszon.
En latni se lattam oltast.
Én sem mutyiztam, nem is fogok ...meg ahogy nézem oltást se kapni
Mégegyzser én nem a valaki mondta hogy látta a valakit aki hallotta, ezek mind velünk történtek... dögöljön meg a sok paraszt? Jó hogy nem te vagy az orvos a családban
Téged már beoltottak, vagy nem akarsz Fábi?