Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.
ma délelőtt engem is azzal böktek... de az alkoholt nem említette a drnő
Egészségedre !
Én jobban féltem ezektöl az RNS alapu vaccináktól mint a többitöl,de ez jutott.
Sziasztok.Én 2 hete kaptam meg elsö oltásként a Moderna vakcinát.
Pótolom a folyadékot.

Egészségetekre!
Ja,és kérdeztem Árpit (Ő a háziorvosom)jó lesz ez nekem? A válasza az volt:"A semminél jobb."
Ma nagyon tevékeny voltam. Reggel kocogás,délelőtt favágás,délután amit összevágtam elpakoltuk,és még motorozni is voltam Orfűn.
Most hívott a háziorvosom is hogy menjek el feltétlenül. Azt is elmondta,hogy a Astra egy vektor alapú oltás. Egy másik vírusba van beleágyazva a korona,és hogy meg fogom érezni. Dolgozni fog a szervezetem,lehet láz is. Aspirint kell szedni a vérrögképződés miatt,és a kocogás sem fog úgy menni. Lehet hogy nem is fogok mozogni semmit egy-két hétig.
éni voltam az űrbe. Nekem nem mondták nem szabad piálni.
Kati is holnap kapja meg az oroszt,nekem még nem szóltak.
Nemá!!!
Megkaptam az űrhajósat két hónapig nem szabad alkoholt inni. Lehet utána csak vodkát fogok.
Nekem ma reggel telefonáltak,hogy hétfő reggel 8.10-re várnak a rendelőintézetben. Nem voltam itthon,a Vicus vette fel és neki mondták. Valami astra oltást emlegettek.
Majdnem összevágtam az összes fát. Még holnapra maradt kb fél órányi meló,plusz a bepakolás.
Jobb mint a Tordai pedig ő is csak ennyit ért az autókhoz.
Örülni fognak ha az emberek mennek nyaralni főleg amelyik ország ebből él majd saját hatáskörben eldöntik melyik vakcinát fogadják el.
Leszarom az EU-t. Majd megyek Szocsiba nyaralni.
Siman engedelyezni fogjak a szputnyikot.

https://www.vg.hu/kozelet/koze...
Csak akkor, ha ők is oltani fognak vele. Addig jobb nekik szopatni a keleti blokkot. Persze az állandó munkavállalók kapnak majd felmentéseket, mert ők alantas munkát végezni azért annyira nem akarnak
Mi meg megyünk Horvátba, osztrákok svejciek meg basszanak egyedül Talán még az olaszok normálisabbak lesznek...

Ja, és nem biztos, hogy oltani fognak ezekkel, mert Putyin azt mondta, ő nem teper, akinek kell, annak ad - ha nem kell a nyugatnak, megvan a helye így is. A kínaiak meg eleve nem is kértek engedélyt rá brüsszeltől... nekik is van "némi" saját piacuk, meg az arab világ is felveszi tőlük - ők főleg lexarják brüsszelt.
Nagy disznóságok mennek ám a háttérben, tudnék mesélni, nem feltétlen azt, ami az M1 híradóban van
Most még ez a helyzet, de amikor már az osztrákok, németek, franciák is oltani fognak vele, megváltozik a hozzáállásuk és engedni fognak.
Azért mentünk az erdőbe, hogy megnézzük, de...
Köszönjük
Jelen állás szerint az oroszra se kapsz külföldön elfogadott oltási kártyát szóval ha menni akarsz valahova, PCR kell előtte.
ui: látom a szép új világot: ha menni akarsz Krisztával valahova, 4 oltási könyvet kell vinnetek...