Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Kim Ír Szen-es képpel szerintem még mindig bevágódhatnánk a Koreaiaknál, mint testvérország.
Ennél jobb már csak az lehetne, ha ott lehetnék egy ilyen szétszerelésénél!
Öreg pusztulat, legalább az ipari tanulók tudtak rajta gyakorolni Nálunk meg Pannóniát használtak erre
Ha nincs bóra... szept végén már esélyes... fogtuk már ki.
Az isten áldja meg őket,miért szedték szét?De kár volt!1966-os fejlesztés,idősebb nálam,ez már milliókat érhet,erre szétszedik!
Akkor augusztus eleje.
Horvatban szeptrmber vegen is jo volt az ido.
Tudod mi a baj az aug közepével... egyrészt soká lesz, másrészt ha tolni kell rajta, már nem lesz lehetőség javítani - tavaly így jártunk nem? Meg aztán mindenütt aug a legforgalmasabb hónap...
Talán augusztus közepe addig minden kiderül. Egy hét valami közeli hely. Persze ami ingyen lemondható.
Hát sztem a horvátoknál nincs olyan, hogy "nincs hely" de nyilván figyelni kell erre - főleg, ha egész ejrópában csak ők nyitnak ki. Akkor odaesik a nyugati is, aki olasz-spanyolba menne...
Kezdhetünk nézelődni... időpont? időtartam? környék? létszám?
...lehet, hogy 4 féldecivel vette be olyankor én is erős vagyok
Nem gondoltam volna, hogy az Astrának ilyen erős mellékhatása van.
Engem! Te fasz!!!
Lehet hogy kéne nézni valami motorozást az Adiára. Kriszti már lefoglalt egy szállást június vége július elején megyünk de ingyen lemondható és már alig volt hely... Mivel nemrég jelentették be a Horvátok, hogy április 1-től lehet menni, bármelyik oltást elfogadják.
https://utazas-nyaralas.info/h...
Hülyékkel nem kell foglalkozni egy másodpercig sem.
Csak ideges lettem.
de agresszív vagy ma reggel, Sanya
Már megkaptam. Astra
Melyiket kapod Sanyi?
Bekaphatod te kis köcsög! Ha nem tetszik húzz a faszomba innen.Nem hívott ide senki Te kis faszciba.
Ez egy ilyen fórum... Itt ilyen dolgok is mennek... Ha nem tetszik...
Ki a fa....szt érdekel