Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

360-as Jawa-n kéne karburátor szinkron csinálni. Vállalsz ilyet is?
Mi vagy te valami számológép? Nem tök mindegy mennyibe kerül? Sosem lesz ennyi pénzed ez a gazdagok játéka nem a szegényeké.
Hát az biztos, nem lehetne annyiszor 60 millám, hogy egyet is elköltsek ilyen lom-halomra... Ezt felújítani még 30 lenne, és akkor lenne 90-ből egy szép klasszikus Aston - amivel menni nem lehet, csak fűtött garázsban őrizgetni. Őrizgetem, őrizgetem, és egyszer majd valamikor megér - 90-et!
Ez nem az én hobbym
Te ezt nem értheted Emese.
Mire jó ez? 20 alatt kapsz DB9-et... ja, hogy veteránozni ééééértem akkor 60-at a bolondnak is megér.
akkor hajrá :)
látom pörögnek a km-k a bmw-be
Én. Vicusnak.
csütörtöktől lesz felnyithatós bukó az aldiban :)
szokásos 20 e ft
nem emlékszem ki emlegette, hogy kéne...
Ma is lent voltam Orfűn,még többen voltak mint tegnap. Már 600km körül mentem a motorral,mióta nálam van.
Sokan voltak tegnap,de azért volt egy-két elmebeteg. Mindig Árpádtető-Mánfa-Magyarszék felé megyek Orfűre,hát én pont belefutottam velem szemben egykerekezőkkel. Pont Árpádtető felé jöttek.
Pécsett voltam tegnap, 14:00 után indultam haza Veszprémbe. Volt jó pár motoros Mánfa felé. Mindenki normálisan ment, senki nem állatkodott. Mondjuk ott nem is ajánlott nagyon tépni neki amilyen szar az út. Érdekes hogy főleg "choppereseket" láttam, meg 1-2 újabb Gixert.
DeLorean
Igen, fagázos.
Gázüzemű?
Na ez milyen különleges motor?
Lementem Orfűre de hideg van még. Megvolt a próbakör is. Úgy fest minden rendben.
Kész. Egy nap alatt lett kész.
Jópofa ez a fekvő sor 4 könnyű hozzá férni.
Nekem is június 28.-án lesz a második.
Most Man filter került bele.
A benzinszűrő biztos nem volt cserélve, légszűrő is nagyon koszos volt. Minden gyári alkatrész volt benne.