Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már csak az olajcsere van vissza. Benzinszűrő, légszűrő csere megvan.
Nekem is megjött a kártya.
Kb 2 hét volt mikor megjött a kártya. Szputnyikot kaptam. Ma egy kicsit jobban fájnak a karjaim meg a derekam nem tudom, hogy attól mert amúgy is szokott.
És mennyi időre kaptátok? mert nekem pnt ma egy hete volt a szuri, de ugye csak hétfőn lett lejelentve. Cső, te mit is kaptál?
Nekem is az első után jött, azt hittem már megkaptad...
én még nem kaptam kártyát kollégám első után megkapta pedig a 2. csak júniusba kapja
Az is jó lenne de nekem az S2 tetszik.
Mivel kereskedőnél van, így nem nagyon hinném hogy sikerül. De tetszik a gép nekem is, bár én az FZ6S-en gondolkodom már egy ideje, kiegészítendő a motorparkot)
Szerintem sincs és az olajfogyasztás sem szokott gond lenni, amennyire én tudom. De a másik fórumon több a gyakorlati tapasztalat. (ez ugyanis az FZR/régi FZ fórum)
Majd le alkudom.
Ami a kártyán van.
milyen qr kód?
Gondolom egy ilyen keveset futott motorral nincs baj.
Amúgy f&szán néz ki a gép, bár kissé drágállom.
Megkaptam én is a magamét QR kódban nézted a kis vírust?
De nekem nincs reklám sehol és semmit sem dobál, simán megy minden oldal. (sosem értettem a reklámok miatt nyavalygókat, nincs is reklám sehol )
uBlock Origin-t használok a Lángoló Farkú Rókával.
Hát aztán nem mindegy neked? Ha neki ez okoz örömet hát tegye. Legalább hasznossá teszi magát kiszűri a szabálytalankodókat. Nem lehet mindenhova rendőrt állítani. Egyébként úgy gondolod, hogy csak a drága autósok szabálytalankodnak vagy az olcsó autósok szabálytalankodását elnézik a többiek?
Hello
A karbis fzs 1000-nél az olajfogyasztás menyire általános
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/fzs_1000_fazer/yamaha_fzs_1000_fazer_magyar_1_tulaj_garantalt_km-16926616
meg tudtam nézni, meg hallottam már az ügyről máshonnan.
Persze, nincs gond, csak dobálja befelé a figyelmeztetést minden frissítéskor, megnyitáskor. De mondom, nincs gond, mert emiatt nem nézem
Amúgy király a hülyegyerek, biztos tolta fel a féccre remélem, jól seggbe qrják miatta már az előzetesben
Nekem is ott a blocker és még sincs semmi gond. És reklámmentes is az oldal.
Az meg hogy 24.hu...ez történt, felvétel van róla, szóval nem értem hogy ez miért baj.
Ezt sajna nem tudom megnézni. Eleve 24.hu... meg szaroz az Adblock miatt. Az ilyeneknek úgy megmondanám, hogy AZÉ VAN ADBLOCK B+ HOGY A SZAROS REKLÁMODAT NE TOLD KÉRETLENÜL A POFÁMBA. de nem írom meg, mert jólnevelt vagyok
Mit nem ércc ezen? Ott van a cikkben, hogy amatőr beküldött videók alapján is indíthatnak eljárást... biztos lesz pár nyomorult, aki erre fogja hegyezni a brét... örül, ha egy övénél drágább autót feljelenthet. Szép új világ lesz itt...