Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyáltalán nem biztos hogy elkapod. A Zoli barátom és a nagyobbik fia elkapta,de a felesége és a kisebbik gyerek nem pedig végig egy légtérben voltak. A Zoli nagyon odavolt,ma kezdte meg az 5. hetet, tüdőgyulladást kapott. A fia csak náthás lett,pár nap alatt kiment belőle.
Egyrészt az nincs, másrészt ezek szerint te még nem szagoltál bele a kutya vagy macskatápba. Javaslom csak végigsétálni a Tesco vagy bármelyik hasonló áruház állateledel során és egyből megérted.
Szerintem az udvari klozetba szagolj bele,az biztosabb.
Várom, hogy mikor kapom el én is ezt a sz&rt, a közvetlen kollégáim nagyobb része már átesett rajta. (kettő épp most is sztenderen van a jövő hétig)
Tegnap este, meg ma reggel kissé megfázottnak éreztem magam, de a napi kovid teszt negatív lett. (minden etetésnél beleszagolok a macskatápos vödörbe)
Olyasmi, csak baromi vékony. De semmi garancia sincs rá, hogy itt az EU-ban is ugyanezt használják. (látom elszánt vagy)
Ez valami hőálló rugalmas lakk mint a nejlon? Próbáltam leégetni a belső felét de semmi....
Pedig ma már bárki tudhat idegen nyelveken.
Ennél a macskás vidik is kíméletesebbek
Ezt nem értem.
"It's not plastic but a food grade lacquer to prevent the acids that are naturally in the drinks from dissolving the cans from the inside out."
Szerintetek ez igaz lehet? Párat már szedtem szét de ilyennel még nem találkoztam...

http://youtu.be/7r7_SFdSdE4
Rám nem bízza a Vicus.
Sztem mindenhogy ugyanannyira jön ki a végén. Jelentgesse a faxom, úgyis elfelejtem az összes qrva sárga csekket is mindig a 2. felszólításra fizetem be
Nálunk is erről megy a meleg víz is, ez nehezítené a tisztán téli fogyi kiszámolását.
Így nyáron is fizetitek a fűtést. Össze kell adni az összes hónapot elszámoló számlával együtt és leosztani a téli hónapokra.
Ebben benne van a melegvíz is,mert kombi kazán van.
Nálunk havonta elküldjük interneten az óraállást,van egy webes felület. Télen szokott a gáz 3-6ezer lenni,májustól kb 1500-2000ft. Ehhez hozzá jön a fa az 100000ft. De azért nálunk meleg van ám. A csajok szeretik a meleget. Az alsó szinten kb 25.27 fok,ott van a cserépkályha,felső szinten 22-24 fok. Ez van,ez ennyi és kész. A panel sem volt sokkal olcsóbb,de ez nagyobb.
Számlákat nem tudom, sose nézem meg, asszony elrakja. Csak a bankon látom a pénzmozgást.
Most visszanéztem, mert kíváncsi lettem, mennyit vontak le (hónap - összeg, kerekítve 1000 Ft) 11- 13, 12 -19, 01 - 26, 02 - 26, 03 - 0, 04 - 6
Múlt hónapban volt itt a leolvasó... szóval nov 01 óta fizettünk máig 90-et. Aztán, hogy hogy áll az egyenlegünk, azt nem tudom, de ilyen geci szolgáltatónál csodálkoznék, ha tartozásunk lenne - inkább előre lehúznak.
Akkor az átalány. Valós fogyasztást akkor fizetsz ha havonta leolvassák vagy bediktálod. És mennyi volt az elszámoló számla leolvasáskor?
Fogyasztást, de csak 1x olvasnak egy évben, és korrigálnak - vagy valahogy így... múltkor került kezembe egy számla, és azon csak 10enpárezer gáz volt...
Átalányt fizettek vagy valós fogyasztást?
Most 6 hónap lesz a fűtési szezon. Minden évben marad egy kis tüzifa, így szárazzal tudtunk fűteni.
Gázra mi sem. Csak akkor kapcsol be a gázkazán,ha a hőmérséklet 21,5 fok alá esik a leghűvösebb helyiségben. Azért fogy a gáz is mert a melegvíz is onnan megy. Ez a fa mennyiség nem fogy el.
Mi nem költünk gázra ennyit egész télen...