Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én vettem atyámnak egy Hyundai motoros láncfűrészt,,lassan 78-éves az öreg,ne a baltával csapkodja a fát,még a végén a saját lábát találja el.Sajnos a szőkét nem adták hozzá.
https://barkacsgep.com/webaruh...
Ez munkahelyi, dolgozni kell vele.
Nekem is Lenovo Thinkpad sl 300 van már vagy 15 éve én nagyon szeretem.
Most egy Lenovo Thinkpad-et használok (utálom) ezen is 8 volt gyárilag de le lett cserélve 10-re már 1,5 éve. Megy vele minden rendesen. (rezgés diagnosztikát és karbantartási jelentéseket csinálok rajta)
8-cal még nem volt dolgom, azt valahogy mindig kihagytam. A régebbi diagnosztikai cuccok meg csak XP-vel mennek rendesen. (már a 7-tel sem igazán akartak)
A 10 az ok nekem is a 8 az nem.
Megjött a második fuvar. Lesz mit csinálni. Össze kell kuglizni,utána pedig hasogatni.
Sziasztok!
Nekem is törtek a W10-ek (3 gépen is), nincs velük semmi baj. (én csináltam mindegyiket)
Oké utalok pénzt küld a linket. De ha vírusos és tönkretesz mindent akkor azt rád hátékázom és az adatmentést is. És ne csak fél évig legyen jó mert eddig 3 szor próbálták megcsinálni, nem sikerült.
Nekem a Terrán van két fokozat előre, egy hátra. (2T, 125cm3, 1985 Csehszlovákia)
Jól nézne ki, ha nem lehetne vele tolatni.
Ja, a két éve letett mobil telómon is 10-es vindóz volt... automatán frissült a 8-ról. Sztem a tablettádon is megoldható, vagy KMSpico
Jó. Számlámat tudod, utald a pár ezrest, én meg küldök linket a törő szoftverre
...de tudod mit, haverok vagyunk, itt a link, jó lesz utólag fizetve is http://www.google.hu
Egyébként tényleg látok még árulni licencet 3-4 rugóért, meglepő...
Tableten van HP pavilion x2. Néztem pár ezer forintért lehet kapni de azt mondja a gyerek, hogy ők pc-re árulják tabletre nem biztos, hogy jó. (állandóan hitelesítést kér azt szeretném megszűntetni pár ezrest megérne nekem)
Képes lennél pénzt adni érte? A Microsoft már nem is árulja, szóval kamu. Töltsd le oszt csá' - ha már mazochista vagy, mert a 10 jobb, és amin elmegy a 8, azon a 10 is. Esetleg ha valami célgépen van, egyedi fejlesztett szoftverrel, akkor kellhet.
8.1 windowst mennyiért lehet venni szerintetek amit árulnak neten nem kamu hogy majd küldik a kulcsot többit meg töltsem le?
A kistraktoron? Sztem nincs
Az azért elég gáz, hogy van olyan motor, amire kell
Ismerősömnek van, nagyon szereti. Van rajta hátramenet.
K1200lt
Akárhányszor erre a BMW-re nézek, a Robi-50 traktor jut eszembe Hogy lehet ezt vezetni?ennyire távol a kormány forgáspontjától?
Voltunk mi is egy kis kört mentünk.
Voltam motorozni. Pécs-Siklós-Harkány és haza. Jó volt csak hideg van.
Azt a !!!!! Hogy nektek kettő is van? Hamar leért Pécsre.
Becsületes nepper volt az olvastam azért írtam én is :D
Hogy került oda hozzád a macskám?