Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

(nincs aki ellenőrizze az erdőt)
Akkor az kb 40 mázsa lehet.
Nálunk 2700-2800 hasogatva. Volt, hogy előttem mérlegelték, de amikor nem akkor is meg volt szerintem az a mennyiség amennyit kértünk és fizettünk.
Nálunk aranyáron hozzák hasogatva és kuglizva. Idén 4 erdei métert vettünk(1,7mx1mx1m egy erdei köbméter),fuvarral együtt 100000ft volt. Ha darabolva veszem nagyon átb@sznak. Így is valamennyire,de így nagyjából mérhető.
Látom lebetegedett az erdész is.
Sanya, nem tudom felétek hogy van, de anyámnál +200Ft/mázsa és összehasogatva hozzák. Rengeteg időt és fáradságot lehet megspórolni.
A tegnapi munka.Viki lányom és a párja besegítettek. Délután 3-ra végeztünk úgy hogy össze lett hasogatva és bepakolva a helyére. Van izomláz mindenhol.
Nincs kész, mert a fűzfát még csak félig vágta ki az ember, annak a tönkje még útban van. (kép)
De ha megvenném a réten a mellettem levő telket (keskeny és hosszú) azon lehetne a komplett légibázis.
Igen, az még hátra van neki - de a helikopteré már kész
Parkosítok Gyulám, hogy ne kelljen azzal a területtel se foglalkozni.
Mondom én hogy leszállópályát építesz a repülőnek!
Sajnos még mindig sorba állnak az itthoniak is, azokra sincs idő.
Jelenleg is terraformálok az udvaron, mindenféle motorhoz köthető javítási dolog háttérbe szorult. (már évek óta)
Bár az akksit néha feltöltöm.
Lehet egyszer megkereslek,a Kawám kuplungcsapágyai már kissé zörögnek,viszont a szegedi szervízre nem bízom,nem tetszett a műhelyfőnök hozzáállása.Olyat keresek,aki szereti is a motorokat,a szerelést,nem csak kötelező munkavégzésből csinálja.Ábrus kolléga is ilyen,csak sajnos ő nem vállalta el.
Albumaidhoz... De hülye szó... Szóval a fotós beszámolókhoz...
Persze persze... Az albumjaidhoz még nem lehet hozzá szólni....
Milyen az a szaros Fókusz?
Jól néz ki, bár én inkább a Corvette felé hajlanék, ha már sportkocsi és választhatnék. (bár az jóval drágább, és biztos hogy egyszer sem lesz olyanom)
...ehhez képest egy szaros Fókusz kicsit jobban felszerelve ezres motorral is 9 milla, ha egy normálisabb, de még mindig csak 150 LE-s motort választasz, az 10 felett van
12 alatt nincs Mondeó se, a Mustangot meg odaadják 16-ért vényóccal meg sokszáz LE-vel...
Nem semmi, de végül is ezt így találták ki. A legolcsóbb sportautó.
Az a Bullit nagyon szép egyszer biztos lesz egy olyanom.
Nem sürgős.
A bal oldalin a kuplung hidraulika cső gumikupakja szinte beleér a km óra keretébe, valaha bele is érhetett, mert van egy kis horpadás az óra körüli gyűrűn.
Ok megnézem valamikor. Ezek a kormány csutkák hamar görbülnek szerintem meg kéne nézni egyenes e....
Alkalomadtán megnéznéd nekem, hogy a 750-esen a kormányt végállásig elfordítva, neked sem egyformák a távolságok?