Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fogalmam sincs. Talán hogy a sütiszezon már lement és nem nagyon eszek ilyesmit.
Akkor mitől csökkent az érték?
Nem, azokat már előtte is szedtem. (valami testépítő napi általános vitamin komplex, omega 3 kapszula, Béres 250-es magnézium és -3-4gramm L-aszkorbinsav, ezt vízben oldva iszogatom egész nap, kb 3000 mg-nyi C vitamin lehet)
Vitaminokat mióta szedsz azóta csökkentek az értékek?
A pulzusom nem nagy csak hangosabb vagy erősebb nem tudom pontosan de érzem a lüktetését és zavar(mondjuk addig jó mig ver)
Nem kávézom november óta. (előtte fogyott azért rendesen)
Előtte 135-145/93-103 között volt rendszeresen (a pulzus meg 90 körül) a kávé megvonásával sem változott igazán. 135/93 (pulzus maradt ugyanott) körülire állt be. Egy hónapja viszont lement 122/79, 124/82 közé és azóta is ezeket mérem. (pulzus 72-74) pedig nem változtattam semmin. (nem szedek és nem is szedtem semmilyen gyógyszert, vitaminokat viszont igen)
Már lassan mindenki megkapta, csak én nem. Kissé kényelmetlenül is érzem magam.
Én modernát kaptam de a másodikra nem mentem el.Mióta beoltottak többször van,hogy alig tudok elaludni mert hangos a sziv verésem.Ha a hátamon fekszek ott lüktet,ha az oldalamra akkor ott.Nem akartam a második oltást nemhogy kinyir
Látom van itt átoltottság kérem
Az is lehet... 6ossával van 1 üvegben, és kell sós vizet is szívni mellé... de szaki csinálta, előre felszítta a 6ot, és kaptuk sorba. Na lehet, hogy nekem csak víz jutott, de akkor valakinek dupla-tripla dózis de egyikünk se volt beteg a 6 közül.
...de az is lehet, olyan az immun renccerm, mint sztívünszegál - észrevétlenül és azonnal kivégezte a betolakodót
Szóval illene félig elpusztulni tőle, hogy látsszon hogy működik.
Az nem jó, mert nem működik az immunrendszered ha nincs válasz reakció... Vagy sós vizet kaptál.
Akkor olyan ez is mint az olajválasztás.
Megjött az olajszűrő leszedőm. Hétvégén olajat cserélek a motorba.
Vicus is azt kapta,meg édesanyám is. Nem volt nekik sem semmi,illetve anyukámnak egy délután levertség,fáradság. Az meg lehet nem is az oltástól,hanem azért mert már 81 éves.
Nekem semmi, lánynak 10 Ft-osnyi piros kicsit duzzadt folt a szúrás helyén 2 napig. Izomban éreztem (csak abban a karban) 1 napig, mintha izomláz lenne, de csak alig.
Volt valami mellékhatás?
Amikor ezt írtam, fájzer nem volt elérhető... az orosz kb. ugyanazt tudta. Igazából kínait választottam volna, de azt mondta a Zasszony, az bizonytalan, hogy lesz-e... akkor legyen fájzer (nem utolsó sorban EU elfogadottsága miatt - nem mintha tartanám a véleményüket valamire, de ha hozzájuk csak ez jó, kényszer...) Aztán kiderült, mégis lesz kínai, de addigra már voksoltam meg igazából még mindig nem mozgat ez a kérdés annyira... Asszony kínait lőtt magának, ő a kezdetektől abban hitt - pontosabban a többi újításban nem.
A gyerekem (jány) presszionált leginkább az oltásra, miután kovid osztályon (a barátja meg kovid ITO-n) lehúzott pár hetet...
Nem ismerem merre van?
Fájzer?
Én se bírtam elkapni eddig - majd most, mert szombaton meg lettem lőve fájzerrel.
Csövi, te ismered a fehérgyűrű pub-ot?
Most már nincs sertésvágás itt a gyárban,de emlékszem még az illatokra.
Lidl-ben a tojáspultot szoktam messzire kerülni,mert ott is van gázriadó.
Jó, de mit szól majd a kollektíva? Miféle összetartás az, ahol én kihúzom magam a csoportos tevékenység alól? Mostanában úgyis divat lett kovidosnak lenni.