Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeem, megvettem a helységet és pár részen át ment a kalamajka. Jó poén volt
A gyerek :D
Nem tudom ki az a Dávid.
Téged is tök véletlenül láttalak meg benne, mikor valami körmös vagy fodrász üzlethelyiségnek voltál az ingatlanosa. (vagy valami ilyesmi)
Épp bementem valamiért a nappaliba, amikor megláttam a vigyorgó, szakállas fejed a tévében. (asszony nézte éppen, bele van hülyülve az ilyen sz&rokba)
Akkor csak egy részben voltál?
Szigorúan véve egyelőre hanyagolom a sorozatsztárságot :D Dávid szerepel egyedül folyamatosan benne.
Ezeket tudom, a kérdésre válaszolj.
Meg van egy hivatásos "úgy néz rám, mint Rákosi a buzakalászra" Emőkém
Kicsi életem is olyan nagy már... Hipp-hopp átcsaptunk az apaaanepusziiilgaaaasssssmááár-ba
Volt egy kuplungcserénk kopás miatt, meg a fékeknél is ez-az lassan fogy, de szerintem sokan nem tették volan a nyakukat arra, hogy ezt bírni fogja ahogy használom.
Melóban meg ugye most bejárós, az nagy lelki törés volt a tavalyi nagy szabadság után :D
Egy döglődő fórumon ilyet kérdezni? Itt már a szmájik sem a régiek :)
Az az 6-7 ember aki néha még ide ír, hát az még jól, köszi. (ebből FZR-t is birtokló tag meg 4)
És mi van a filmes pályafutásoddal? Feltörtél már? (a nejem azóta sem látott a sorozatban, gondolom amatőrökre nem pazarlod az időd)
A bmw mániád gondolom még megvan :)
És... Hogy vagyunk, hogy vagyunk?
Meglátom hogy a fizu elsején jön e most sok volt a kocsi és nincs ez bekalkulálva.
Te mész?
Komárom monostori erőd
Azon a hétvégén motoros túrázunk elvileg de ha rossz idő lesz és mégsem jó lenne kimenni. Hol lesz?
Hű de szép. 😁
Persze piacfüggő volt.
Jól rémlik mert az exupon az. (a GTR-en is)
Nekem meg úgy rémlik, az enyémen a kuplung is állítható volt...

Fábi, nem találtam meg a számlaszámod - meg igazából rá is felejtettem. Kűdd má el privátban, visszaküldöm felhízlalva 😁
A régit meg majd tartsd magadnál túrán! Előfordul, hogy jól jöhet! 😂
Eldőlt aztán az tompított. 😄A kormány csutka is görbe volt.
Nincs túl nagy különbség a kuplung karok között. Az viszont érdekes, hogy a fék miért volt annyira görbe.