Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Emléxem, mikor párhuzamosan volt meg az FZ750 meg a FZR1000 😁 Az egyik 100, a másik 145, de akkora különbség volt, hogy hihetetlen... pedig az FZR-t még el se húztam pirosig, bőven elég volt 8-9000-nél elváltva 😃
A mostani traktor meg még az FZ-hez képest is lassú, leginkább más a karaktere: inkább csörtet, mint repül... persze, ha jó a qplung, és nem csúszik meg 4000-nél 😂
Neked a bálna még nehéz is a 98 lovához, persze, hogy béna a fréhez képest.
A jövő héten viszem a festőhöz. Aztán szeptemberben megrendelem hozzá a cuccokat amik kellenek.
Mármint pontosan melyik ismerős? Az sem megy úgy mint szeretnéd?
😊 Meg kell csinálni a genesist mihamarabb. 😁
Ismerős érzés,csak a Kawa már alacsonyabb fordulatról megindul így.Sőt,mióta kisebb lánckereket kapott előre,még fürgébb lett.Most ugyan nem,mert a váltó kipurcant.
Most hogy belőttem a szinkront (a kép amit küldtem) és kitakarítottam a légszűrőt (ez olajos szivacsos) ma kimentem vele és fordultam egyet.
Hát baromi szépen, egyenletesen jár, sokkal simább mint volt. (ujjával felfelé mutató)
Kicsit húztam a kormánycsapágyon is, azt persze nem kellett volna b&szogatni, mert most kicsit "ragadósabb" lett ahogy mozdítom. Ennek köszönhetően bénábban fordul, bizonytalanabb lett döntéskor és egyenesben is. (nemrég visszaállítottam ahol volt)
A fékek is pengék lettek, szóval egész jó lett így.
Viszont kikanyarodva egy hosszabb üres szakaszra és feltépve a pillangószelepeket (szigorúan 10e-nél váltva 1-2-3-ban) jól megy-jól megy (98Le) de sajnos nincs meg benne az a "hűűű b&zmeg" érzés, mint pl. amikor az FZR 7e-nél nagy levegőt vesz, felordít, és indul még két segédhajtómű. (és ez rohadtul hiányzik)
😂. 😂. 😂
Ezt még a vak is látja. 😂. 😂. 😂
Hát igen, van akinek elég egy kép és azonnal látja a lényeget. Elismerésem, ennyit számít 30+ év műszerész-villanyász szakmai tapasztalat a karbantartásban. (kezeit széttáró)
Egyformák a hézagok 0.9 a szakma nem trágyhordás. 😂
Sólyomszemű fórumtársaknak itt egy kis edzési lehetőség 😁 Sötétedő szürke csík, girbe-gurba vonalak... 😅
Ná fárasszá, Gyulám! 😅
Csövit ismerve ő biztos méri hézagmérővel, nem kell neki egy fotóról megmondani, melyiken állítson 1 tizedet 😂
Az 1-2 nagyjából egyforma,a 3-é a legnagyobb,a 4-é a legkisebb.
Azt csak odatámasztotta a bilincsre,sima szobahőmérő. 😅
Ez (előzmény) itt 0,8mm. Csövié 1-1,1mm-nek tűnik. (szemüveges)
A lenyugvás itthonra vonatkozott, hogy végre ne b&szkurálják már a népet korlátozásokkal. (bár jövőre választási év lesz)
Csövi csatornacsöve annyira precízen kivitelezett, hogy még hőfokmérő manométer is van rajta. (vigyorgó)
Az csatorna nem nyomott....
Az a felső csővezeték mi? ne mondd, hogy nyomás van rajta... 😁
A motoros témához nem tudok hozzáfűzni, max. annyit, hogy irigylem Józsefet, aki 1-2 tizedet megmond így fotóról 😁
Lenyugodott már az idén is - sőt, sztem már tavaly nyárra is kaptunk rá "szabit" (én mind2 évben voltam lent, meg az osztrákoknál is, ill. oda most megyünk)
Nem hiszem, hogy jövőre bármi is máshogy lesz, már most újabb hullámról beszélnek. Egyszerű matek: van kb. 8 milliárd ember, ebből eddig 200 millió betegedett meg (igazoltan) és 4 patkolt el. Szóval van még a vírusnak mit "ennie" bőségesen... a spanyol náthának (amit ma influenza A-ként ismerünk) is kellett 10 év, hogy ellaposodjon, és H1N1 néven még ma is itt van, de már nem retteg tőle senki.
A lényeg, hogy aki a jövő évet várja, az optimista 😁
Gyertyatartó? (hentergős)
A hármas kicsit izé, egyébként egész jók. A hézag viszont nagynak tűnik. (én 0,8mm-re szoktam állítani)
Az tényleg jó lenne. Jövőre csak lenyugszik már ez a sz&rakodás.
Gumikat sikerült ma áttenni haverral viszont centír gépre nem tudta feltenni azt majd valahogy megoldom. Karbin is kell egy kicsit piszkálni lehet az olaj cserét is megejtem szép kerek km van benne...
Én rendszeresen fogyasztok olyan szalonnát nekem mindig eszembe jut de jó is volt. 😊 Jövőre mindenképpen össze kell hozni egy ilyen tengerparti iszogatós főzőcskézős beszélgetős csajozós turnét. 😁
Ugyan... már maga Weidmann (újabb nevén Vajna) is egy két lábon járó támogatás volt... lépnie kellett usából adócsalás miatt, itt meg kormánybiztost csináltak belőle, aki a pénz elosztásáért felel 😂
Nálunk nagyon kevés állami támogatás van nem úgy mint fóton az alapból állami volt. Itt a z oroszlánrész hitel és a magánbefektetők tőkéje. Ismerem a 80%ukat 30 40 50 éve a szakmába letették a nevüket.
Már megvan minden hozzá őrség stage manager én karbantartók takarítók stb stb mi öregek visszük a boltot és oktatjuk az új személyzetet.