Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert nem járok a divattal, azt meghagyom a sznob nemheteroszekszuálisaknak. (az "úri közönség" nálam elmehet az anyjába a véleményével, nálam a praktikum az elsődleges)
Én is szívesen nemhordanék magammal semmit, de sajnos még elvárás. Ebben minden egyben van, nekem a munkahelyemen is használnom kell, szóval erre az egyre kell csak odafigyelnem hogy mindig nálam legyen. (a telefont mindig a zsebben tartom de nem lóg ki)
A divatot egy nem hülye kitalálja (és jól megszedi magát belőle) a sok hülye meg megy utána.
Ez nálam a divatmajmok hobbija, én soha nem váltottam/csináltam valamit azért, mert az épp trendi/nemtrendi volt. (nem sokra tartom az ilyeneket)
Örülök,hogy minden rendben volt és mindenki szárazon hazaért :-) !
Hát ez az 😁 30 éve nem sokat mentél a divattal 😁 az "úri közönség" mára inkább kineveti - és a kezében vagy a farzsebében (félig kilógva) viszi a 6" mobil telóját 😂 Nekem állandó gondom, hogy hova pakoljam a szaraimat, lehúzza a zsebem, de én a hasitasit se szerettem soha, mert az is egy plusz cucc. Lehetőleg próbálok mindig minél kevesebb cuccot magammal vinni. A valamilyen kistáska OK lenne, de azt meg elhagyom mindig, szóval arról letettem 😁

Ui: Még jól emléxem, mikor a legkisebb mobil teló volt a menő - ma meg a legnagyobb az. A divat már csak ilyen.
Az 600-asban kellene, és bármilyen túrára jobb lenne. (a 12-est meg végre eladhatnád a francba, mert nem való az semmire)
Nem a variátor széteséstől kell tartani (mert az nem fog szétesni) hanem attól, hogy előbb-utóbb a 12-es hullik valahol darabokra.
Szíjat felesleges vinni, rengeteget kibír és nem szakad el. (szóval egy ilyen géppel semmi bajotok nem lenne, ráadásul még használható is)
Ez nem azért esett szét mert olasz, hanem mert nekem ebben még a gyári 2001-es variátor és kuplung van. (min. 60-70e km-rel)
Csak a szíjat cseréltem ki mikor megvettem, mivel már be volt repedezve a hajlatokban az elöregedett gumi.
Tudtam hogy szét van már kopva a variátora (régen csere érett volt) de csak szeptemberben szállítják ha megrendelem, ezért nincs még cserélve. Ideiglenesen összeraktam úgy ahogy volt, csak valószínűleg nem húztam meg eléggé az anyát a tengely végén és lelazulhatott.
Nincs az olasszal semmi baj. (mellesleg a 250-es Hexagonban pont Honda blokk van gyárilag)
Vagy 30 éve ezt hordok. (pár forgalmi, belépők, jogsi, személyi, kulcsok, toll, pénztárca, stb.)
Mégis miben kéne az irattáramat magamnál tartani? Persze lehetne hazafias tarsolyt és egyéb baromságokat is viselni, vagy esetleg autós kézitáskát hurcolászni.
Szóval nem értem a kijelentést.
Én is itthon, vacsi után 😁
Mindent köszi Arni, szuper volt.
Megjöttem.(napszemcsis)
Megérkeztem én is eső nem volt. Köszi Arni a túrát és a vendéglátást szuper volt minden. 😁 🏍️
Hazaértem, már vagy egy órája. Józsi most ment el tőlem nemrég, neki még van kb. 1,5 órája hazáig. Az idő jó, az első túra volt az elmúlt 10 évben, hogy nem áztam meg 1xse 😁
Van itt nálam egy közeli kereskedőnél egy Silverwing 400-as,gondolkoztam rajta hogy esetleg rövid túrákra jobb lenne a Kawánál,csak én is félek ettől a variátortól.Tartalék szíjat még vehetnék,de ha útközben széthullik a kuplungja,én is vitethetném haza.Mondjuk egy Honda nem olasz,talán tartósabb.
😆 ki hoz nekem eper vagy szamóca páleszt. Asszem azt ittunk akkor.
Kicsit eltévedtünk odafelé Debrecennél sietni kellett vissza hogy odaérjünk a check point-ra. 😂
Üres volt a helyed. Arni lánya kérdezte is hol vagy. ☺️
Ábruson hasitasi? Nem csalódtam. 😂
Nincs ott a hangulat felelős 😭
Borsa. Radnai havasok.
Nagyjából én is ezeket viszem,persze azóta az SSD-laptopot nyugodtan lehet vinni,az már nem érzékeny a rázkódásra,meg a memómirakártya árak is változtak.
ha meglesznek az új cuccok, akkor megkétszereződik az értéke :)
Télleg ezt jó hogy mondod. 😁
Utasbiztosítást is kell kötnöm reggel.
Emlékeztetőül. (bár ránk nem teljesen illeszkedik és kissé elavult is már)
http://www.motorostura.hu/csom...
Nem tehet róla (bár tényleg olasz a lelke) nemrég szétszedtem és láttam hogy a görgők és a kosár, amiben futnak...hááát, az alu görgőpályák papírvékonyra koptak az évek alatt. (még a gyári cuccok vannak benne)
Mivel alkatrész csak szeptemberben lesz hozzá legkorábban, így összeraktam. Megehet hogy nem eléggé húztam meg a tengely végen az anyát és azért eshetett szét. Télen rendbe szedem ezt is, nagyon ráfér már.
SzarOlasz :)