Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok !
Mint tudjátok bontom a két 1000 Exup-ot. 1991' 3LE és 1992' 3LH. Lassan de biztosan fogyogatnak, szóval csak szólok hogy még van bőven alkatrész ha esetleg valakit érdekelne. Ami még van :
-mindkét váz
-két majdnem teljesen komplett első-hátsó futómű
-egy egész 3LH motorblokk (karburátorsor, önindító és generátor nélkül értendő de azok is megvannak még)
-egy komplett 3LE hengerfej
-két nyereg
-aranyszínű Brembo és gyári, fémszínű féknyergek, fékcsövek
-egy komplett piros/fehér idomzat felújítandó állapotban.
-egy sötétkék/lila idomzat fejidom nékül
-egy komplett kipuffogórendszer
-sok egyéb XJ, FJ, FZR1000 alkatrész nem csak erről a két mociról : foncsor, hátsólámpák, trafók, CDI-k, lábtartók, kezelőszervek, fékek, stb.
Az alkatrészeket Várpalotán lehet megtekinteni. Posta, Foxpost lehetséges.
Kérésre tudok küldeni fotókat mindenről.
Érdeklődni : 06207752741 Vili
😉
Hát már elég régóta látom azt a bandzsa lámpáját. :))
Jóvan, nesztárold itt nekem a boxert, akkor sem szeretem.
Minekmentoda. Azaz, minekvettélilyet. (szemüveges)
nah, le van véve a tank és az ülés is a kerék mellett :D
... és az S-nél még rosszabb: nincs segédváz, csak váz (pontosabban a segédváz csak az ülést tartja, semmi köze a kuplungházhoz)
Szóval lényegesen macerásabb, mint egy japó kuplung deklit levenni egy Parkszájd motoros imbuszkulccsal ☹️
Józsi mindent tud! 😅
Lehet, de nekem itt már elég hiányosnak tűnik a jármű és a kuplungot még nem nagyon látni.
Egy rém komplikált kuplungbovden-kiakasztást látsz a képen :D
Itt az említett 8 csavarból hányadiknál tart a kuplungcsere? :))
Azért akad ott még ez-az.
Kb 6 csavar a kuplungház, kettő a segédváz, pár a lábtartókonzolok azt csá
(tudom, van róla képed, láttam)
Csak a hozzáférés. Ketté kell venni derékban a motort. (szemeit eltakaró)
100 körül biztos. 12ezer forint a főtengelyszimering a wallisban, 13ezer a kuplungtárcsa alkatrészesnél
Itt is.
Sanya ment el ma délután valamerre, megjáratni a K-t . (mert ugye aki qrvára ráér és van pénze ilyen drága benzinre.....)
Sziasztok. Jó idö van ma!
köszi.
2014-ben 42e km-rel, most lehet benne kb. 60e km körül. A kuplungja sokat kibír, ha nem lesz olajfürdős, mint Lacié.
Laci te a BMW-t hány kilométerrel vetted?És az a szárazkuplung mennyi kilométer futást tud?
Készül az is.
Mi van a ciszternával? 😂
...ki fog újulni a cisztitiszed! 😁 Én már autóval se szívesen mozdulok ki ebben a hidegben...
Tegnap este +2 fok nem volt meleg 😄