Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért eddig nőies volt? :-)
Meg hangom az elég férfias.
Láz most nincs (36,5°C) de a jótól még messze vagyok. A tüdőm fáj ha köhögök (szerencsére nem nagyon kell) meg a fejem kezdett el most estefelé. De már jobb, mint tegnap este volt.
Szia.Na hogy vagy ma?Láz,ilyesmi?
Annyira nem sürgős.
Nekem az alkatrészfényképezés maradt ki, de pótolom amint tudom.
Ez a sorrend, csak az első kettő kimaradt.
Lilahagyma vagy vöröshagyma kevés szalonnával vagy zsíroskenyéren, aztán pálinka majd jöhet a bor. Pár száz éve bevált recept... 😉
Már 38,2°C.
A F.B elkészült, a pálinka (szilva) betárazva.
Kivételesen jól tetted hogy nem jöttél, épp dögrováson vagyok. Eddig csak a torkom kapart, aztán most már 37,6 is lettem. (van némi izomfájás is)
Ma kint voltam nemesvakolni némi maradék felületet, de lehet jobb lett volna bent maradni. Szerencsére van némi pálinka és vörösbor is, szóval nem menthetetlen a helyzet. (gyár karbantartás volt 3 napja és szaladgáltam ki-be, szerintem megfáztam....vagy valamelyiktől elkaptam a kovidot, az most úgyis divatos)
Nagyon hiányzott az életedből a féccbukk, valld be! Tudjuk, hogy későn érő vagy... 😁
5 körül indultam haza Siófokról, gondoltam, benézek hozzád meglepinek, de aztán mégse - asszony szerint nagy bunkóság 😁 mondom, aha, tudom 😂 meg aztán szájmontornya felé szoktam jönni, arra ismerem az utat, és setétben nem mind1.
ismerős a dolog :)
valóban minden ott pörög... én is a vespas dolgok miatt vagyok fent, de én sem vagyok megtalálható a rendes nevemen
Heh, hát hülye az van bőven.
Eddig is tudtam hogy nem egyszerű az élet a Marketplaccon, de mióta bontom az Exupokat, azóta betalált vagy 10 ilyen idióta. Nem tud (magyarul) írni, nem reagál hetekig aztán meg fel van háborodva hogy eladtam "előle" az adott alkatrészt, vashulladék árában akar teljesen jó féktárcsát venni, vigyem házhoz, mi kerül ezen ennyibe, az enyémen nem ilyen van, én nem utalok előre, nekem utánvéttel nem jó csak személyesen, blablablabla... hülyét kapok tőlük komolyan. Az egyik kedvencem :
Hát, próbálj meg bejelölni :)
Regisztrálni kellett de nem sz&rakodok ismerősökkel, kommenteléssel.
A buzi pözsó fórum megdöglött az indexen (de itt ennek a fórumnak is kampó, ahogy látom) bontott alkatrészért kénytelen voltam oda menni, mert az összes bontós gyökér már ott qrja az anyját. (a nejemét használtam, de meguntam hogy az összes ismerőse "szia Marianna" kezdettel nyomott a csetre ha beléptem)
A horvát csávóval szintén ott lehet szállást intézni, nem adott meg más elérhetőséget.
A marketplatz amiért még oda kellett mennem, nó perc alatt elvittek mindent, amit eddig hirdetgettem hónapokig. (amúgy tele van hülyével, szóval nem volt nehéz)
Egy GTR fórumon szintén üzemelek ott, bár azok 98%-ban amerikaiak.

(fenntartom hogy ugyanúgy hánynom kell tőle, de sajnos minden sz&r átköltözött már oda)
Ábrus! Mit keresel Te a facen? Vagy rosszul emlékszem, hogy ellenzéki vagy :)
Pedig te meg ő,két lelkes motorszerelő össze tudnátok dolgozni.(könnyezve nevetős)
Érdekes videó... 😀
https://www.facebook.com/watch...
Azon gondolkodtam, hogy jobb lenne még az elején megkérnem hogy tiltson le, és akkor később sem lesz gond. (gondolkodó)
:)
Sziasztok rég nem látott arcok 😁
Sziasztok, csak gondoltam beköszönünk! 😊
Oké.
A hátsó csőnek a hossza is kéne, mert az exup lengővilla valamivel rövidebb mint a régi. (de annyi kéne hogy legyen benne)
A fékcsövek fémszövetesek. Képeket és árakat küldök hétfőn privátban. 😉
A fékcsövek fémszövetesek? (még épp nem rendeltem meg őket) Meg a hátsó rugóstagról kéne kép meg ár. Privátban is jöhet itt.