Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát má' most mit baxxak neki... hétfőn rendeltem volna a Pumitól valamit, de leghamarabb is szerda, mire itt van - és csüt-pén Pesten kell lennem, 7végén meg nem teszi fel senki nekem. Ma körbe kérdeztem itt a faluban 3 gumist, persze sehol semmi, egy db se. Haver azt mondta, neki van 1 tartalék, ideadná, de 240 széles 😅
Látszik még a minta, talán nem annyira feltűnő, hogy nem mély. Más meg kb. rendben.
Az osztrák rendőr nem nézi jó szemmel a kopott gumit, meg már műszaki hiányosságot sem. (szemüvegét tologató)
Az okostelón még mindig nincs net. (meg én nem izélgetem magam telóról, nem vagyok én médiaceleb)
6-ig dolgozom, utána lehet valamikor szkájpolni (vagy holnap otthon leszek, du 5-ig)
A gumi szerintem nó perc alatt odaér, vagy te érsz ide a két kerékkel, és fel is teszi neked őket.
Ja, azt hittem, onnan postoltál okos telóról 😁
Én is teszteltem a motort - tavaly Arninál 😁 remélem, jó lesz... új akkut azt kapott. A gumira nem maradt idő, azt kicsit elqrtam, jó lett volna új, de ha nagy zuhé lesz, legfeljebb lassabban megyek. Mind2 eléggé minimumon van.
Majd írd be, mikor vagy, majd beszéljünk skájp vagy bárhogy.
Fél kettő körül voltam.
Járatni kell a gépet a napokban, hogy most derüljön ki, ha mégis csak az FZR-rel kell mennem. (az akksi jó lett, így megforrasztva)
Ma is ezzel voltam dolgozni, meg még holnap megyek vele. (aztán leáll hétfőig, nehogy letörjem megint a lábtartóját, vagy valami ilyesmi legyen vele) 😺
Ha tudtam volna, hogy ott vagy, megállok... kb fél 5 után indultam Pécsről 😁 csak azért nem erőltettem a talit, mert gondoltam, pár nap múlva tálán összefutunk úgyis 😅
Köszönöm előre is. 🤘
Oké megcsinálom. 👍
faszom féklégtelenítőre gondoltam
Ha már a viccekbe írtam amit akartam :D A féknyereg csavarnak mekkora a menete? Nincs itt a sublerem.
Csövi egy jó ember azt mondta tudsz kabicsöcsöt csinálni szinkronhoz. Elhagytam az enyém a nagy pakolások közben. Esetleg tudsz nekem egy szettet csinálni? elvileg 6x1es a menet ha a neten jól láttam. 😁
(bakker, összeadtam, 2000+ km)
Igen, olvasnom kellett volna tovább! 😅
Ha nem 1600 km-es túrára indulna pár nap múlva, azt mondanám, forraszd vissza - meg lehetne menteni.
20 ezer egy akku, onnan tudom, hogy szerda reggel vettem egyet 😡 mert kedden vittem volna müszire a gépet, és nem tudtam beindítani. 3 nappal azelőtt feltöltöttem, indítottam, akkor ment, de megint lemerült.
Most jó az újjal 😁
Ja, Bárdiba hozták másnap reggelre, 19 Ah, BMW-be való méret, AGM zárt, LP vagy mifaxom márkájú.
kb. 40 km.... nem is ez a baj, hanem hogy csak most láttam meg, és így már... ha tegnap tudom, akkor lehet, elgurulok arra. A motorom sincs még összerakva, csak feldobtam pár csavarral az idomokat, mert vittem müszire.

Ezennel ünnepélyesen bejelentem, Műszaki Vizsga érv: 2024.05.19.
Ismerős. Most boltoltam egy bringát, tele van kendáccsal. A kalapácsfejű anya a pólusban rárohadt a csavarra valamikor, ex-gazdi meg megpróbálta izomból megoldani. De a nagypáka nem viccel. ;)
A végén az akksitöltőnél visítva felröhögtem! 😹
Hát igen.
Munka és környezetvédelem, mi! (ezt látná a SHEQ igazgatónk) 😹
Felhívtam a véjteket, mondom ma nem biztos hogy tudok menni a cuccért, lehet csak a jövő héten. Megy postán is, ha esetleg mégsem tudok menni? "természetesen, 1680Ft utánvéttel a GLS-sel"
EZERHATNYÓCVAN????? (150km, 6l/100km=9L*480=4320Ft) AZONNAL nem megyek sehova, küldheti!
Szóval megyek fagyizni Dföldvárra.
Volt honnan tanulnod. 😂
http://youtu.be/9I0IAwOIwXo
De aztán a megfelelő eszközök és tudás birtokában:
Két napja jött az sms hogy kész a gps-em (Bp, Gubacsi út) gondoltam ma elmegyek érte, úgy is be kell üzemelni a GTR-t.
Tegnap kiveszem az akksit a robogóból (egy akksit használok az FZR-GTR-Hexagonhoz, jó mindegyikbe) berakom a GTR-be, indítanám, de se relé kattanás, semmi, tök sötét minden. Gondolkodom, hogy lehet nem húztam meg a + csavarját, vagy kinyomott egy biztit? (de Japán technikán ilyen nem szokott lenni, érthetetlen)
Csavarok a helyükön, mégis zéró volt van a rendszeren. Az akksiban tuti van póver (Voltmérő: akksi 12,6V) mert azzal jöttem haza reggel, szóval nem értés van.
Kattogtatom a gy.kapcsolót, semmi. Akksi kivesz, mérés: 12,6V. Visszatesz, beköt: 12,6V. Voltmérő megremeg egy-egy pillanatra. Megmozgatom a + kábelt, relé kattan, világít minden, majd megint semmi. Akksi kivesz, mozgatom a + pólust az akksin, kicsit mozog a műanyag alatt.
B&SZKI, letört a kivezetés az akksiról a műanyag alatt! (qrvaannyát, csak kell vennem egy akksit!)
jó reggelit,találkozó van.Lacikám nem jössz el,hozzád közel van,Nagyszénáson.Eljöttem egy kis pihenőre,rám fér.És milyen társakat kaptam!Csövinek egy kis nosztalgia!
Hát, simán megfúrnám és menetet metszenék neki máshol, ha a sajátom lenne :D