Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek az mitől van hogy a garázsban régi három csöves neon armatúra van fenn és ha le van kapcsolva sötétben látni hogy halványan villódzik. Biztos jól van bekötve mert én csináltam. 😁 A kapcsoló fázist szakít meg. Kikötöttem a kapcsolót akkor is villogott. Mint a lidérc fény... Fi relé van előtte. Pincében 4 csöves van az nem villog. Az a Fi relé előtt van. Attól lehet?
Ja, annyi 😁 de a kecó jó amúgy. Ami látszik, az a kikötő, a bícs a másik oldalon van, úgy 300 m-re.
Egy kis friss olaj nem árt. A régiben volt vagy 600 kilométer. 😁
Ott hátul egy picit látszik valami... 😆
Kilátás a tengerre 😁 de nem volt drága 😅
Némi apály van. Ahol a napernyő, ott este fél méter víz volt
De ne magadról! 😁
Egy gatyában mentem le a bícsre, nem szívesen viszek le telót, mióta 1x elloptak taskastol 😬
De majd lövök azért párat
Képek jöhetnek 🙂
Ja, a tenger itt a part közeli sekély részen kb. 30 fokos... és sok jó nő van 😀
Üdv olaszból.
Eszembe jutott Cső, mert láttam egy qtyás standot, B+ kis 6*6 méteres kerítéses fakkok voltak a nyugágy körül, hogy a kis kedvenc ne bitangoljon el 😅
Meg Józsi is, mert olyan sört ittam, mint ő a veronai szállóban.
Meg Fábi is, de csak hogy ne maradjon ki 😁
..és magas. (de én meg nem vagyok az)
ezért jó a gs mert könnyű
Ültem már 1,6-oson is, ráülve az sem tűnt nagynak. De attól még közel 400 kiló.
Szerintem valamelyik oldalon ment szét a csapágy benne, mert az egyes tiszta trolibuszhang, feljebb szinte vagy teljesen semmi fura hang.
Az nekem csalódás volt milyen kicsi a nyeregben ülve. Persze kintről nagy, de alacsony, keskeny tank, alacsony ülés, etc.
Nekem alig ér le az RS-ről.Viszont az LT-ben van hátramenet,nem kell tologatni.
Azt majd oszd meg, hogy mit kellett vele csinálni. (érdekel)
Épp tegnap néztem egy K1200LT-t Tatabányán, de akkora behemót állat, hogy elbizonytalanodtam mellette. (viszont a lábam leért róla rendesen)
Mondjuk valami elkopott a váltóban így 200ezer környékén. Egyesben borzalmas vinnyogás jön belőle. :( Pont egy fasza szabad hétvége és keddi pályanap előtt. :(
És ki húzza mindenét 26:26-nál asszem az onboardon a földön? :D
Sok éven át jártunk Sukosánba, ugyanoda, aztán 1x nem volt hely, és akkor laktunk Bibinjében. Éttermeket nem sokat próbáltunk, mert egész család ott volt, kb. 10-en, és főzött anyós a házban (olyan apartmanunk volt mindig)
Ha mentünk is, mindig kis konobákba, pelinkovac+csevap+sör.
Miért nem szóltál? 😁 Goran étterembe voltatok? Jó a logója. 😁 Most már tényleg vennem kell egy Orbán Viktoros pólót abba fogok jönni külföldre. Előre fog köszönni mindenki. Vagy kibsznak a pcsába. 😂
Voltam ott... este menjetek át Sukosanba, ott is jó a kikötő
Zadar mellett Bibinje. Holnap megyünk haza.
Hol vagy? vagy megjöttetek már?