Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez valami önbehúzó menetes szegecs lehet alul kijött megpróbálok belocsolni majd megütögetni vékony rúddal...
Feszits ala ovatosan es ugy tekerd, hatha kimaszik, ha kap egy kis osztonzest. Ha elforog a menetnek mar ugy is mindegy, helicoil-ozni kell.
Viszont itt elakadtam ez a csavar elforog. Ötlet valakinek?
Volt, csak kíváncsi voltam más hogy csinálja. 😁
Amikor optimális a páratartalom 50-60 % 😊
"Mit csináltál vele, hogy csináltad meg?"
Pedig ezzel már volt dolgod.🙀
A párás és a száraz időn kívül milyen van még? 🤔
Jó de te nem is használtad. 😁 Egyébként nem mindig nyikorog csak ha párás vagy száraz az idő. De attól még ki van kopva...
Ebbe nem lehet zsírzó gombot tenni ez egy ilyen halszem csapágy. A szimering is olyan méret amit nem találtam. 16.5 X 26 X 5 Na mindegy veszek újat szerencsére lehet kapni.
Én úgy emléxem, az FZR-emben volt zsízógomb, de sose kentem, nem nyikorgott.
Szoktak olyat, hogy utólag megfúrják, menetet metszenek a furatba és hatos zsírzógombot tesznek be, onnantól azzal már könnyű karban tartani.
Az urak nem ezen a fórumon vannak. 😁
Szétszedtem én is így darabokra, mint Te. Mindent kimostam, lepucoltam. Aztán telenyomtam zsírral amennyire csak tudtam. Ha jól emlékszek, valami szimering szerű tömítést is cseréltem. Sajnos nem készítettem róla fotókat, így nem tudom megmutatni. De miután összeraktam, megszűnt a nyekergés.
Mindig nyugtával kell dicsérni a nap végét. Most még reggel van virtuálisan.
Mit csináltál vele, hogy csináltad meg?
A PR hoz kepest harmatos,arra eleg hogy peklapattal a szuszt is kiverjek az ukrikbol,de Lissabonig harmatos,szerintem bivalymocsolád alsoig is.
Dehogy nyújtanak rossz teljesítményt. Eredetileg egy kb. 200-250 ezres ment neki egy 44 milliós országnak, ott van/volt a 8 éven át épített erődítményrendszer, ott van az, hogy Putyin nem akart II. VH-s módszerrel szarrá bombáztatni minden civilt. Ennek van ára, de nincsen rózsa tövis nélkül.
Kiüresítette az európai fegyverraktárakat, drágaságba hajszolta az európai buzeránsokat, megtörte a dollár egyeduralmát, az ukronácik több mint a harmada meghalt vagy lkelépett és azok nagyon-nagy része már soha nem megy vissza, ővé az ukrajnai ásványi kincseket tartalmazó részének a tekintélyes része, ellenőrzi az Azovi-tenger 100%-t, Ogyessza kivételével (de az ottani hajóforgalmaz igen) a Fekete-tenger északi részét, aka az ukrán hajózást.
És még ez csak nem is igazi háború, az majd ezután jön.
Amugy jelenleg a varsoi szerzodest latom feleledni.
Ugyanugy eloirjak hogy fegyverkezz a gazdasag rovasara eron felul,ugyanugy belepofaznak a belugyekbe,ugyanugy nagyhatalom katonai allomasoznak az orszag teruleten.Csak most nem moszkva,washington adja ki az 5 eves tervet.
Hat,taiwan vagy 70 eve fuggetlenedik,mao utan jott valami tengping,most a micimacko,a renncerr meg koszi megy tovabb.
A demokraciakban meg lehet valasztani sirbol kikrlt halottakjal egy demens venembert aki lepcson nem bir felmenni es lathatalan emberekkel fog kezet.
Neha van anomalia ahol a valasztok narancsszinu bohocokat valasztanak,de a renccer korrigal.
Kommunista diktatúra van, arra meg a személyi kultusz jellemző, nem a demokrácia 😃 Olvassá Wikit 😃
70 éves a góré, ha elpatkol, Taiwan még aznap függetlenedik, és indul a láncreakció.
Kinaban a renccer nem a vezeton mulik,majd kitermelnek egy uj orrdíszt.
Az úr úgy gondolja hogy megint leigaznak a szovjetek.Nepszerű tevhit.Bukik minimum 3 dolgon.
Mar nincsenek szovjetek,NATO tagok vagyunk,a ruszkik meg olyan gyér katonai teljesitmenyt nyujtanak hogy meg donyeck megyen se jutottak tul,van meg vagy 6-800 km tolunk,az utolso T-64 esek meg mostanaban robbannak fel az ukran hadsereg allomanyaban.
Kína meg kereskedni akar nem haboruzni.
Csak nem te is beveszed ezt a libsi bullshitet, hogy a Zoroszok le akarják igázni Ejrópát? 😃
Egyébként meg... a cucilizmusban a Szovjetúnióba talicskázták a GDP-nket, ma meg nyugatra - őszintén, neked nem mindegy?
Kína meg úgy jár, mint az összes többii diktatórikus hatalom: ha elpatkol a Nagy Vezető, szétesik az egész, és oda is menni fog az usák demokrácia-export, és megszűnik világhatalmi tényezőnek lenni.
Ezt fejtsd már ki bővebben légyszíves.
Az enyém is ezért nyekergett. Nem bonyolult szétszedni, de sajnos az egészet szét kell dobni, hogy hozzáférj.