Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsolti rendelte le Pestre hozzájuk tudod azt az újat amit találtunk,rendelt hozzá platnit is.Ma jöttek hétvégére ide és hozta.
Én azt hittem hogy már vagy egy hónapja felszerelted.
Megjött. :-)
A só is mérve van... mokkás kanál. Főzőcskézőknél ez elfogadott mérték. A KK-nál kevesebbet jelent. Van még ugye az EK is... 😃
Ott van a képen 17mp-nél, hogy miből mennyi kell, de a zöld (és a piros) sztárséf azért szeretné tudni, hogy miből mennyi kell. (pl. 10dekához mennyi víz kell)
Az egész vidi 1:49mp, szóval nem egy végignézhetetlen recept.
Én az érzésre ízesítésben látok egyfajta kényszert, mert gyártmányok között is lehet eltérés, de amikor három öszetevőből kettő többé-kevésbé pontosan definiálva van, miért nem lehet a harmadikat is így? De elfogadom, csak nekem ez fura.
Én gyerekkoromban jártam többször úgy egy családhoz disznóölésre (Isten nyugosztalja a Tibi bácsit), hogy ott mérve volt minden a darált hús súlyának ismeretében, volt is tanakodás, ha nem a szokásos gyártmányú fűszer volt a boltban. Előtte nagy tudományosan kóstolás belőle (a fűszerből), mintha emlékezne bárki is az egy évvel azelőtti kolbásztöltés ízeire, ezután kimondták a fatvát, hogy mennyi is annyi, mérlegen lemér és mehetett a keverés.
A kolbászba még egy kevés kandiscukor is beleugrott kávédarálón ledarálva. Vagy a szalámiba?
Passz, én se. Speciel ezért nem jött meg soha a kedvem a főzőcskéhez, túl nagy a szórás. "Ízlés szerint", "egy csipet", "fél csésze", "amíg meg nem barnul"... ez nem osztás, nem mértékegység, nem az én világom :D
Öööö... ha csak úgy nem. De az nem kávéskanál? Én legalábbis úgy ismerem, de a mokka (és ragjait) szó is ismeretes amúgy nekem.
Speciel ha minden mérve van a képen, a só miért nem? Púpozott kanál? Csapott kanál?
Na mindegy, nem vagyok egy nagy kuszkusz séf.
Mokkás, gondolom.
Mi? Mk kanál? MerőKanál só?
Ja, azt láttam, de én ezen meg se lepődök... 😁 tele a világ hülyével, miért pont a neten lenne belőlük kevesebb? Azt hittem, valami érdekesebbet találtál... (egyébként lehet, hogy egyszerűen belehúztak a csúszkával, nem mindenkinek van ideje minden xart végig nézni - de ettől persze még hülyék)
A kedvenceim, akik az apróhirdetős féccen árat kérdeznek - ami ott van a címben, vagy első sorban 😅 és anélkül tilos is hirdetni 😅
Attól tartottam, hogy ez neked túl egyszerű feladat és nem fogod érteni. Ezért először tettem a két kommenthez nyilat, de aztán feltételeztem hogy ez mégsem akkora feladat, és kitöröltem.
De kicsit segítek: mit látsz a képen, és mit kérdeznek a hozzászólók?
Így én nem vágom, mi a poén benne... de nem is szeretem ezeket az újhullámos kajákat 😁 paprikás száraz kolbász, abált szalonna (meg a Cső féle füstölt) ezt meg egyék az arabok 😁
Holnap hozatok sajtot a szokott helyről. Sima 2800 ->4000, fűszeresek 3600 -> 5valamennyi, szóval jól megdrágult, már majdnem annyi, mint a teszkós trappista 😅
A videó......és a kommentek. 😹
E-bay-en van.
Szia.
Itt nem hinném hogy lenne bárkinek. (régebben voltak hozzá cuccaim, de nincs már belőlük)
Sziasztok! Megpróbálom itt is, hátha van valakinek, keresek Yamaha YZF 750 R lengőkarra szerelhető sárvédőt. ( Mint a képen )
Van még hozzájuk sok minden, mivel korszakalkotók voltak a maguk idejében. Sokan szeretik őket ezért még mindig.
https://oem-parts.hu/hu/parts/...
Én biztos nem fogom. Még elbízza magát.😼
Biztos ahhoz is lehetett volna venni csak sajnálták rá a lekvárt. 😁
Az érdekes, hogy ilyen alkatrészt lehet még venni hozzá... az én motoromban (a 750-ben) slagból volt vágva (hozzám úgy került)
Légszűrőház gumi csere. Kő kemény volt nem lehetett rá szorítani karbira ráadásul rosszul is volt benne a fal felé fordítva.
Ádi megérdemelne sokkal több követőt... ő legalább tudja, miről beszél, nem úgy mint néhány felkapott idióta.
Vegyetek motort olcsón,nyugdíjas házaspártól! 😅
http://youtu.be/xYo6McumNjw