Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jöttünk vizsgára.
Az XJ900 aljara dolgoztak ra az FZ hengersorat es hengerfejet. Nagyon nagyot nem gurithattak vele, mert 85-tol 86-ig ment csak :)
Érdekes, hogy teljesen más a blokkja mert pl az FZX-ben kb ugyan az van mint az FZR-ben.
Jaja, ez egy Maxim X. Ez mar 5 szelepes. Az elodje ket szelepes csak.
Milyen szép kis csopper. Ez is 5 szelepes lenne? Első féktárcsa meg olyan mint a tükör...

https://www.kepesmotor.hu/yama...
Szerintem teljesen felesleges, bár előrelátó volt saját magadat feljelenteni, de ha majd úgy gondolják és nem lesznek elnézőek, úgyis elővesznek gondatlan veszélyeztetésért. (mivel te céltalanul, urizálva autókáztál a forgalomban, elfoglalva az egész szélső sávot -kis híján balesetet okozva- 🙀 ők meg szemmel láthatóan fontos ügyben siettek valahova......ráadásul még udvariatlan kijelentést is tettél rájuk) 😿
Jópár éve, mikor lézerjani balesetezett az M5-ön, meghalt egy 30-as anyuka. Ismertem személyesen, lányom osztálytársának volt anyja általánosban. Na ott se lézer volt a bűnös - hivatalosan - de az örökösök kaptak egy szép lóvét, hogy ne feszegessék a sztorit.
Így megy ez...
Hülye 😂😂😂
Engedik. Ki kell baszni minden ülést belöle..
Ez valami nagyon fontos ember lehetett. Biztos most vitték kúrni azért sietett ennyire nehogy elmúljon a merevedése.
lehetnél kicsit megértőbb 😁
Isten veled, igaz barát voltál!
Megyek az úton külsö sávban sehol senki üres a belső sáv akkor miért kell rám huzigálni a kormányt? Szerintem ez simán közúti veszélyeztetés hiába a kék villogó. Feljelentést megtettem. Ha nem lennék elérhető a továbbiakban akkor elvitt a nagy fekete autó.... 😁
http://youtu.be/sBZpwHDqROo
A Drapálnak is ikarusa volt és egy régi volt főnököm is vett egyet amit tgk-ra sikerült levizsgáztatni és így C-vel vezethető volt, nem tudom, hogy ma ezt még engedike.
Ez pont az 😅
Jó régi buszokban volt még ilyen kapcsoló tábla az ajtókhoz, a csengőhöz, meg ha jól rémlik az ótómata váltóhoz. 😁
Retró vagy nem, úgy néz ki, mintha elsős ipari tanulók rakták volna össze elektrotechnika órán 😁
...de ilyenbe télleg beférnének a motorok, mehetnénk akkor messzebb. Hajtanál szépen a saját tempódban, és a genfi tónál vagy Monaco előtt felébresztenél minket 😅
Mindet.
Hogy melyik gombot kell megnyomni. 🤓
Vennék szívesen de nem tudnám hova tenni és jogsim sincsen rá. Pedig kempingezni milyen jó lenne vele lehetne benne aludni és még a motor is beférne. 😁
Most van eladó a bkv-nál pár darab......bár ez még az elsőszériás panel......
Retro. Ezt te nem értheted. 😁
Praga valto, hehe. Reg lattam ilyet. :D
Ezen mit kell látni?
😁
Én is csak onnan tudom, hogy cserélni kellett, mert szar volt, és a Bárdinál "folyadék csillapítású szilent" vagy valami ilyesmi néven volt... akkor néztem utána, hogy mijafaxom is ez 😁
Tök durva. Én sem láttam még ilyet