Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szezonyban (HD fest) kell Alsóörsön körülnézni! ott a sűreje! 😂
...amúgy egy cingár magas srác kék-fehér egyrészes bőrruhában hogy nézne ki egy ilyen motoron? 😂
https://www.google.com/search?...
Bassza meg, nem tudtam, hogy mindez kotelezo kellek! Akkor mar adom is el! :D
130 nehezen lehetnék... nincs hajam, a szakáll rosszul áll, nincs tetkóm, napszemcsiben nem látok, szóval nálam sok dolog gátolja ezt a fajta motort 😂
Az, hogy kényelmetlen, nem megy és rohadt nehéz, csak bónusz! 😁 meg rohadt drága is, inkább vennék egy 600-as Gixxert vagy R6-ot, 15 évvel fiatalabbat, kevesebbért.
Majd pár év múlva rád is felugrik pár kiló,akkor már jó leszel ilyen géphez! 😂
De... és azok általában működnek 😁
Nem ezt hívják előítéletnek?
Én nem ismerem, mégse szeretem 😅 akkor az ellentéte is lehetséges... 😁 amúgy meg tudom, hogy te bírod ezeket.
Hogy szerethetsz valamit, amit még nem is ismersz?
Már akkor is madarat fogtak vele? drágább volt mint az YZF 1000.
Ha nem szeretnéd, nem akarnál venni... 😁
+1, pláne az utóbbi 10 év tükrében.
A bobber nekem valahogy sosem jött be.
Az utóbbi kétségtelenül közelebb áll a karakteredhez. 😸
Szóra sem érdemes.
Egyébként bármi is lesz/nem lesz ezekből, köszi szépen a segítséget. 😺 (ezen a vonalon a gyakorlatban eléggé tájékozatlan vagyok)
Ha szól vasárnap este, vagy hétfőn, akkor onnantól itthon leszek négy napig, szóval ráérek és elmegyek megnézni. Aztán ha tényleg tetszik és úgy érzem hogy kéne (soha többet nem veszek sem motort, sem autót, sőt nem is nősülök kényszerből, kompromisszumokkal...ezt csináltam már eleget eddig) akkor némi árkorrekcióval valószínűleg elhozom. (azaz hozatom, mivel azt felajánlotta hogy van nagy utánfutójuk és elviszik ha kell)
Meg hát még ott a VN is, azt még nem is kérdeztem. (az sem lenne rossz, bár a küllős kereket tisztán tartani....)
"atombiztos vevők (marketplace+telefon kombó=megbízhatóság level 100)"
:D :D :D

Jól van, egy próbát megért a dolog. Ismerve az igényeidet (legalábbis hozzávetőlegesen) ebből a stílusból ez a típus nem lenne rossz neked szerintem.
Ez sajnos mesze túl van a Gazdasági Osztály piros filctolla által húzott vonalon. (2,5M-nál többet elvből nem adnék motorért, annyit nekem nem ér)
Beszéltem a sráccal, vannak/voltak azért apróságok. Ausztriából jött a gép tavaly, egy öreg manusé volt, akinél dolgoztak (burkolás) lent pókhálósodott a gép a garázsban már régóta. (be is volt állva rajta minden)
Maguknak hozták el, beszámítva a munkadíjba. Volt némi kardánremegés, benzinfolyás, fékbeállás, ezeket a RR-nál megcsinálták +a többi szervizdolog. A családi tanács felső vezetése viszont úgy határozott, hogy a motorozás veszélyes dolog, szóval itt olyan nem lesz.
A hétvégére már bejelentkeztek ketten, abból egy jön szombaton megnézni, a másik vasárnapra összeszedi a lét és semmi okoskodás, teljes áron elviszi.
Mondtam hogy oké, mivel én árverésen nem szeretek részt venni, így abban maradtam a sráccal, hogyha a hétvégén az atombiztos vevők (marketplace+telefon kombó=megbízhatóság level 100) mégsem érnének oda, akkor beszéljünk és megnézem. (ha addig elviszik, azért dobjon egy üzit arról is)
Nagyon korrekt, segítőkész a srác.
Nem is kell megfelelni annak, mint ahogy BMW volánja mögött ülve sem kell feltétlenül öntörvényű öntelt gyökér módjára vezetni ;)
A Motearol szerintem fel lehet dobozozni megfizetheto modon.

Amugy szemre egyben van
"ha az asszony erre felül"
Vannak azért kétségeim, mivel a GTR-nél is ez volt, aztán meg egyszer sem ült rajta az elmúlt 10 év alatt. (előtte a GW-n ült utoljára, mikor Hévízre mentünk)
Megjöttek a képek, meg még egy körbejárós vidi. A hangjából ítélve egy fiatalabb srácé.
Hát ilyen táskák helyett jobban örülnék a műanyag dobozoknak.
Nos a zárójeles felsorolás egyikének sem szeretnék megfelelni.😺
Az ára meg ott van a legvégén. (a jobb oldali az áfás ár)
"szereted is ezt a motorfajtát" Tényleg? Csak mert sosem volt még.😸