Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, hogy tudod 😃 de nem is nekem kell... ha az asszony erre felül, biztonságos is (mert a tempó nulla) pénzed is van rá, szereted is ezt a motorfajtát - akkor hajrá 😜
És ez még nem is sok. (ebben a kategóriában)
Nagyon régóta nézegetem őket (az asszony erre úgy néz ki hajlandó lenne felülni, ha meg mégsem, veszíteni nem nagyon lehet rajtuk később sem) de csak felfelé megy az áruk. Nemrég azért dobtam be azt a HD-t (tudom, utálod) mert elmebeteg magasságba mentek fel az áraik. (mint ahogy a Simson/MZ mostanában)
Szóval ez még eléggé elfogadható. (tudom, neked nem tetszenek)
Tuti, hogy forintban ez is több, mert 97-ben biztos nem volt 2 milla...
Hosszú, nulla futómű, és ugye az üléspozíció, meg vagy 350 kg - lehet benne akármilyen motor, akkor is csak traktor. Szóval már mint motor se jön be technikailag, a stílustól meg egyenesen kiver a frász (rojtos bőr ruha, min. 130 kg testtömeg, tetkó, szakáll, hosszú haj varkocsba, rohamsisak, napszemcsi, Nagy Magyarország zászló...)
...es ez meg jutanyos. Mivel nem kapsz ilyet mar szinte sehol (2017 ota nincs japan cirkalo a piacon, ami van az meg... ehhh), az aruk inkabb felfele megy. Sok olyan van, hogy 20+ eves es tobbe kerulnek, mint a listaaruk volt annak idejen.

Mas kerdes, hogy ez a traktor, amit a Jozsi nezeget azer nem akarmilyen traktor, nyomatekra hangolt, turasitott Vmax blokk van benne, nem egy lusta V2.
Egy maxim bobbernak örülnék még nagyon.
Igyekszem olyan állapotba vagyok hogy 1 hiányzik 2 kell valami ami eltereli a gondolatokat a szarról. Alakul nem az igazi lehet 2 hét múlva szervízbe leviszem ha nem tudok megoldani ezt azt rajta. Aztán meglátom sorsát 2 lehetőség lesz valami túraenduró de ami nagyon húz 1 v2 valami mellkas feszítő szülőszék üléspozíciós motor.
Na megkérdeztem és sajnos nem az a kategória, igazából egy 2005-ös 1600-as keménydobozos körbe, 36000km-rel, ezüst és még valamilyen, magyarországi 3. gazdás, de az ár nem kevés, 3.5 milla irányár amúgy nagyon szép.
Egy ismerős elkezdett árulni egy 1500-ast, vasárnap hozott lengyelektől egy 2000-est így a régit árulja, megkérdezem mennyiért, km alig van benne 5 éve az övé ahogy mondta.
Elképesztő módon tartják az árukat.
2 milla egy ilyen traktor? 25 évesen? Hmmm...
Én is, mert eddig egyszer hirdettem a "markepecen" de az eléggé sokkoló volt.
Hat hallod, valahol megertem. Konszolidalt aron kinaltam az XV1000-emet tavaly majusban, de amilyen majmokat fujt erre a szel, baratom...
Épp most válaszolt.
Jól láttad, vannak hozzá. (5 óra után lesz otthon, akkor tud képet küldeni róluk)
A gép sötétkék színű, cobra mintás kék dekor van benne. Küldött egy rövid (22mp) körbejárós videót (persze elég pixeles minőség) de szépen dohog rajta a gép. Estefelé ígért további anyagot. (állítása szerint nagyon igényes a motor minden eleme)
Egyébként normális, udvarias az eladó, de rákérdezett azért:
"Rendben! Egyébként ha szimpatikus a motor megvásárlásra is esélyt lát?" gondolom nem bírja a nincstelen turistákat/hülyéket, ahogy általában én sem. 😸
Taska nincs rajta, de az utasules alatt latom a gyorszaras kozdarabot. Lehet, hogy van, csak le van szedve.
Az én ízlésemnek eléggé túlcsicsázott, csomagtartó és táska/doboz sincs hozzá (a képeken) de ezeken lehet segíteni. (még nem válaszolt)
Nézem, köszi!
Jobban megnézve a képeket, vagy nagyon sötétkék vagy inkább fekete. :D
Nagykátán van egy kék 1.950.000-ért. 40 000 van az órában, Rodeo Ride 34 szervizelte motor, 1997-es.
https://www.facebook.com/marketplace/item/585270956900484/

Ha nincs FB fiókod, kérhetek neked telefonszámot.
En az altalanos iskolaban voltam az ellenkezoen, ahol "akiket szivesen letagadnank".
Remélem, hogy ilyen táblára sosem kerülök fel :D
2,3 alatt nem nagyon láttam mostanában, ezért is mentem rá, mikor szóltak hogy van egy ilyen. (mondjuk azt is, hogy nem 100% hogy elszánta magát a tulaj, csak mondogatja már egy ideje hogy eladná...hát tényleg nem)
Cirkálóilag ilyennek örülnék a legjobban. (gondolkodtam Vmax-on is, átépítve FZR fék-futóművel, de az eléggé más stílus)
Ezek utan le kell venni a neved a "Akikre buszkek vagyunk" tablarol.
A kifogas meg csak ront a dolgon.
Nem hangzik rosszul mondjuk. 1.8 nem lenne rossz ár érte, főleg a mostani piaci helyzetben.
97-es, piros-fehér volt nagy plexivel, csomitartóval meg táskákkal, 67e km-rel.
Az is 1,8-ban lett volna, bár már a bemutatkozásnál látszott az öregen, hogy nehezére esik kinyitni a garázsajtót.