Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akik ezeket csinálták, életükben nem láttak még nyulat 😃 főként a második, az inkább macska, hosszú füllel 😃
Egyébként nem sok híja, hogy mi is építhessünk húsvétra hónyulat 😃
Most újítottam fel az enyémen alul-felül 🤪
Az ugyanaz csak 39 a különbség. Van hozzá egy eladó kuplung alsó munkahengerem ha érdekel. 😂
CB 1000R SC60
Az. 😊 Állítólag CBR 1000 sc21. Tied milyen Honda?
Legalább elértél nála valamit. Velem is eljátszották egyszer egy H0-ás modell mozdonnyal. Szét volt kopva a komplett meghajtása de nem volt jelezve a leírásnál. Kapta is a csóka a negatívot, de megoldottuk. Küldött egy másikat ingyen.
Mondtam én neked, hogy Honda🤪
Most még irogat hogy küldjem vissza neki a szart. Végül kiderítette, hogy az egy Honda munkahenger. Persze vissza küldöm. Ha utal 20 eurot postára. 😁
Az lett a vége meg is sértődött. Főleg hogy előtte 100 % pozitiv volt. 😁 De menjen a f.szomba én is ideges lettem rá.
Te csövi én a Jürgennek ezért úgy odaböknék egy negatív értékelést mint a huzat. Szép kísérőszöveggel hogy mindenki értse mi van.
Én most minden platformon elmondom a sztorit, lehetőség szerint vloggerek, újságírok és hallani fognak a sztoriról + fogyasztóvédelem és minden követ megmozgatok, hogy ez ne maradjon ennyiben.
Áhh, semmit. Egy idő után egyszerűen nem is válaszoltak.
Mikor írtam a "vásárlóink írták" oldalukra (pedig visszafogott voltam, semmi sértőt nem írtam) kb. 5 perc után kitörölték (így érthető hogy csak elégedett vásárlóik vannak) utána ha fel akartam tenni megint, már meg sem jelent. Mikor tőlük független oldalra tettem fel, oda már írtak hogy sajnálják hogy nem vagyok 100%-ig elégedett a szolgáltatásukkal, de továbbra is szívesen látnak a vásárlóik között. (utána már ott sem reagáltak)
Rohadt tetű banda.
Ivaniccsal sok baj van mostanában úgy látom...
https://fb.watch/jJjnzAO-gJ/
Sikerült elérni valamit náluk?
EZ Durva!!! 🙀
És gondolom ott még súlyos felárért sem készültek pro minőségű fotók a javításról!😾
Én egy "ilyen presztizsű cég" környékére sem mennék, mert innen is látszik, hogy egy "ilyen presztizsű cég" baromi drágán dolgozik és megteheti, hogy semmibe veszi az ügyfelet.
Mivel hasznos tapasztalatot osztottál meg velünk, így én is megosztom veled, hogy a Maxigumi.hu nevű szemétdombról még egy szelepsapkát sem szabad rendelni, nem hogy mást. (egy mocskos tetű társaság, akik simán átqrnak, ráadásul a .hu-n kívül semmi köze szeretett országunkhoz....és továbbra is fenntartom, hogy a T.K anyjukat!)
Sziasztok!
Bocs, kicsit hosszú lesz a poszt, de szeretném, hogy mindenki tanuljon a példámból és ne kövesse el ezt a hibát!
Nagyon hosszú a történet amit leírnék, ezért próbálom rövidre fogni.
1. December közepén elvittem az IVANICS Motors budapesti telephelyére 2db motort (yamaha fazer + Vespa GTS)
Yamaha probléma - nem indul (azt gondoltam, hogy az önindító - nem az volt) + éves szervíz
Vespa - éves szervíz + a motor bal oldalán egy kisebb sérülés, ennek újrafényezése.
2. Januárra kaptam ígéretet, hogy meglesznek. Február közepén a yamahára mondták, hogy kész van. Kifizettem 160e Ft-ot, állt nálam kb 1-2 hetet, majd egy próbakör után ugyanazzal a problémával nem indult a motor. (A vespáról semmi hír, majd kész lesz)
3. Március közepére megelégeltem a dolgot, találkoztam a motorszervíz vezetőjével. ígéretet kaptam, hogy kivizsgálják. Ez megtörtént, majd többszöri telefonbeszélgetés után abban egyeztünk meg, hogy a Yamaha javítása díjmentes lesz, A vespa esetében pedig beszélünk arról, hogy a késlekedés miatt milyen engedményben részesülök.
4. A két hét letelténél az utolsó nap 03/31 délután 5 órakor kapom a telefont, hogy kész vannak a motorok (de majd csak hétfőn tudom meg, hogy mennyibe kerül).
5. 04/03 A mai nap folyamán azt az információt kaptam, hogy mégis fizetnem kell a Yamaháért 100 000 Ft-ot (a korábban beígért ingyenes javításért) + a Vespán a közel 4 hónapos javítás után annyi engedményt kaptam, hogy pár óra munkadíj nem került felszámolásra. Ez azt jelenti, hogy egy 200 000Ft-os számlánál elengednek 20 000 Ft-ot. Annyira köszi.
Továbbá a telefonban 80 000Ft volt a fényezés (decemberben 50 000 Ft volt kommunikálva felém), a számlán mégis 100 000 Ft szerepel.
Felháborítónak tartom, hogy egy ilyen presztizsű cég ezek után még bármennyit felszámol egy ilyen javításért, ilyen módon kommunikál, valótlanságokat állít és a munkát ilyen minőségben végzi el.
Jelenleg ott tartok, hogy fogyasztóvédelem, panaszkönyv, illetve a tulajdonost próbálom elérni, hogy ő is értesüljön erről az esetről, továbbá minden platformon elmesélem a sztorit, hogy mindenki tanuljon belőle.
Remélem ti nem jártok hasonló módon.
Soha sehol nem az áldott nép dönt,be is baszna. 😂
Az usákoknál is az elit dönt, nem a pórnép...
És ugye a részvényesekért mindent.
Azért az usákok se lehetnek túl vidámak mert az egész szimplán az hogy az adófizetők pénze fegyvergyáros profittá válik,nem az oktatásegészségügyre megy.
Így kell legálisan és úgy hogy az áldott jó nép még feltétlen örül is kilopni a szemét.lölö ehhez képest egy ártatlan szegényember.
De ez így mindenkinek rendben van.
Az atom meg eddig úgy van hogy a vezérlőrendszer nem jöhet francia-német kóprodukcióban.Csak maga a reaktor elemek ruszkik,a teljes vezérlés,turbinák minden az istenáldott nyugati üzlet.Ha az kútba esik a francik rohadt mérgesek lesznek,már attól kiakadtak hogy az amcsik lenyúlták az ausztrál tengeralattjáró bizniszüket,3-4x drágábban adják a morálisan fer gázt a saját tőzsdejükhöz képest és lenyúlják a cégeket is a nagy adókedvezményeikkel.
Szóval ez olyan adok kapok,csak eddig ejropa és az amcsi nép a fasz rosszabbik végén van,az amcsi elit meg mindenkit szexualizál.
Pedig kitart, azt nem mondhatja, hogy bocs, akkor hazamegyünk, mintha mi se történt volna... 😃
(Sztem) ennek így lesz vége: az usákok a békét fogják támogatni, lemondanak néhány vitatott területről, az Putyiné lesz, mindenki heppy. A végeredmény: az ukránok leamortizálódtak, eladósodtak, az oroszok meggyengültek, Ukrajna amerikai gyarmat lesz, az usák gazdaság megerősödik, mert irtózatos méretű piacot szerzett ejrópában.
Áramszünet nem lesz, onnan már nem sok villanyt kapunk (az pótolható), csak akkor, ha az eju az atomot is megtíccsa nekünk - meg ugye ugrik a Paks2-be feccölt sok 100 milliárdocska. (persze közben a franciák az atomkorlátozás alól mentességet kapnak 😄)
És persze pár napja besz&rt a monitorom (ez most a laptopról megy) a router tápja (szerencsére ilyenem van, de szólnom kell a diginek) és a házriasztó valamelyik akksija is hibát jelez, azaz mehetek akksikat venni. (mindezek az első áramszünet után....Vlagyimír emberei értik a dolgukat)
Még nem húzták le a főkapcsolót, szóval kockáztatok és bekapcsolom a kávéfőzőt. 🙀
Ez elég jó tréning, ha Vlagyimír hosszan kitart az elképzelése mellett. 😾
Feltúrom.
Majd estefelé írok, mert nálunk hálózatfejlesztés van, szóval eddig két napja, még de holnap sem lesz villany 08:30-16:00-ig.