Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A második kép nagyon f.sza,mondjuk a többi is szép.
Pizzafuti van elég olaszba szerintem nem találsz ott melót. 😂 😂 😂
Szia Arni. Olaszország. Egy másik ismerős csapat szervezett túrát aztán az egyik tag lemondta és be kellett ugrani helyette. 😊 Sok felé már voltunk de vannak még ismeretlen szép helyek. 🙂
Szia csövi,hol csavarogsz?Olaszban?Van valami olasz melód? :-)
😎
Mivel hegesztve orokelet.
Tudom, hogy 141 font kint az ára, tán valamelyik hollandusnál láttam valamikor 200 ercsi magasságában.
De én is inkább megjavítanám. Ha olcsóbb lenne az új alkatrész, akkor is.
Ha kiugrasz erte Harlestonba potom 55e forintert hozzadvagjak. 😄

https://www.worldoftriumph.com...
Mondjuk ennyiért tartós is lehetne
Hát még ilyen törékenyért! :D
Nem olcsó egy darab vasért
Hoppábocsánat 116 ezer az OEM-nél.
Jogos, én is csak azt tudom, hogy vagy 180-200 ojró a tengely :)
Mai világban már semmin nem lepődnék meg. De majd rákérdezek😃
Csak naivan feltetelezem, hogy nem kerult annyiba, mint egy uj valtotengely az angoloktol :D
Azt nem is kérdeztem mennyibe fájt. De a lényeg, hogy az volt a baja......
Tipushiba, komolyabb osszeget tettem volna ra. A fontos, hogy megoldottak es nem egy vagyonert.
Igazad volt a triumphnál....a rugó pozicionálója engedett.....hegesztették, most jó
Igen, 4500 Ft magassaga, ha az NKH-nal csinaltatod.
Nem tudom most mennyi ahova szoktam vinni oda nem lehetett mert eltiltották a vizsgáztatót ide küldtek. Megvolt hamar egy óra kb. Mindegy a másikat majd viszem máshova kpm helyre azt hiszem az a legolcsóbb...
En 12-t szoktam csengetni.
(Maszek hely, ahol nem szoroznek a magasabb kormanyon meg a nem tipusazonos, katalizatoros dobokon.)
+2 év müszi. 19eFt volt az sok?
Pont ezt néztem ki én is, köszi a tippet.
+1
Az en tarcsam is a Bikingboy-tol van, meglepoen fasza tajvani letere. Szinter betettel az igazi.
Én kb 5-6 éve vettem újat e-bay-ról angliából. Ilyet és úgy emlékszem még drágább is volt vagy kb ennyi. Teljesen jó.
https://www.ebay.com/itm/17301...